2737
2734
عنوان

واکسن ک ر و ن ا !

409 بازدید | 27 پست

کاش یه روز برسه که تاپیک بزنیم همگی که کیا رفتن واکسن ک ر و ن ا  رو زدن 

بعد همگی بیام بگیم که ما امروز خانوادگي رفیتم زدیم یا داریم میریم بزنیم یا فردا میزنیم😔 یعنی میشه؟ ؟

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءالله🙏🙏🙏

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤
فعلا بهترین واکسن زدن ماسک شستن دست ها  حفظ و رعایت فاصله اجتماعی است

همه شو انجام میدم🍓

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
2738

ای خدا😭😭😭 

دستام داغونه انقد شستم همش میسوزه هرچیم کرم میزنم فایده نداره تو گرمای جنوب باید ماسک بزنیم چند روز پیش رفتیم خرید از گرما داشتم خفه مبشدم ماسکم خیس خیس شده بود انقد عرق کردم حالت تهوع گرفتم اصلا یه وضعی برگشتم خونه تا شب بیحال افتادم😢

این نیز بگذرد...                                   
2706