2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن خیلی مشکلات حسی زیادی داره بایک سری مسائل دیگه،مثلا ازهمون بچگی باپوشیدن لباس کفش جوراب کلاه مشکل داشت وقتی بیرون نورخورشیدبهش میخوردخودش رومیزد وروبرمیگردوند نسبت به لمس بدن حساس هست برای حمام رفتن کلی عذاب میکشم وبه سختی بایدحمامش بدم اصلااجازه ناخن گرفتن کرم زدن عینک زدن ماسک زدن روبهم نمیده بسیاربابت این مسائلش عذاب میکشم بعضی ازموادغذایی روهم اصلا امتحان نکرده تاحالامثل آجیل،کلابچه سخت وبدقلقی هست،دربرابرپوشیدن هرچیزجدیدکفش یالباس مقاومت میکنه وبرای خریداصلااجازه اندازه گرفتن لباس هاش روبهم نمیده،تاسه سالگی ازتاب به شدت ترس داشت واصلاحاضرنمیشدسوارتاب بشه حالایک کمی بهترشده وگاهی به مدت کم سوارمیشه ازبچگی ازهمه وسائل شهربازی وپارک وماشین شارژی ترس داشت،الان بعضی هارومیره ونسبت به بعضی هاهنوز اون ترس وجودداره ازترامپولین میترسه،انقدمن این مدت عذاب کشیدم که واقعا درمونده شدم

2731

پسرم الان سه سال وده ماهشه،کاردرمانی حسی تاحالانگرفته،باتوجه به اینکه شماتوی اون تایپیک گفتین که خیلی درموردمشکلات حسی مطالعه کردین ورایان جان هم تاحدودی بامشکلات حسی مواجه بوده میخواستم اگه راهنمایی به ذهنتون میرسه ازمن دریغ نکنین ان شاالله که شماورایان جان همیشه سالم وسلامت باشین

ضمناتوی این سن هم نسبت به جاهای سربسته ومطب بسیارترس داره اصلااجازه معاینه رونمیده ومن وپدرش بایداونوبگیریم وباگریه وترس معاینه انجام بشه خیییلی درمونده شدم ازاین رفتارهاش،آیاواقعاامیدی هست که این مشکلات تاحدودی برطرف بشه اگه تمرین هایی روبلدین لطفا بهم بگین،خیلی ازتون ممنونم