2733
2739
عنوان

احتمال بارداری ناخواسته

14663 بازدید | 89 پست
سلام دوستان. من 23 سالمه و همسرم 25. تنبلی تخمدان دارم و قرص یاسمین مصرف میکردم. همراه با مصرف یاسمین با ک ا ن د و م هم پیشگیری داشتیم اما ماه پیش به دکترم اعتماد کردم و دیگه فقط با قرص پیشگیری کردم. اما از شانس بدم الان 12 روزه که از آخرین قرصم گذشته و پریود نشدم. بیبی چک خط دومش کمرنگه. امروز آزمایش خون دادم و hcg 50 شد. گفتن مشکوک به بارداری هستی. من و همسرم اصلا و ابدا نه توانایی جسمی و روحی و مالی و مکانی و زمانی این بچه رو نداریم. حالا یه سوال دارم؟ hcg چقد باید باشه که حتما باردار باشم؟ کاری میشه کرد که سقط شه؟ البته راجع به قهر خدا از سقط تو این سایت خوندم. فقط یکم منو دلداری بدین . ممنون و متشکر.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام عزیزم . انشاءالله که براتون خیر باشه. پارسال همین موقع ها بود که متوجه شدم باردارم. خودم و همسرم شوکه شده بودیم.نه از لحاظ روحی ، نه مالی و نه حتی شرایط مکانی آمادگی بچه دار شدن نداشتیم.فقط خدا می دونه چقدر به هم ریخته بودیم. اما در نهایت توکل کردیم به خدا و همه چیز رو سپردیم دست خودش. و خدا هم با مهربونی همه شرایط رو برامون جور کرد. ظرف چند ماه زندگیمون از این رو به اون رو شد. از یه خونه 70 متری اومدیم تو یه خونه 110 متری. ماشین خریدیم و تونستیم بیشتر قسطهامون رو بدیم. همه اینها لطف خدا بود. الان هم دخترک نازنینمون 3 ماه و نیمه ست و شده همه زندگیمون. خدا رو شکر.
به خدا توکل کنید. خودش همه چیز رو درست می کنه.
گفتی قرص...یاسمین خیلی ضعیفه...
من با کاندوم پیشگیری داشتم متوجه رفتار پرخطرم شدم قرص اورژانس لوژسترول خوردم فایده نداشت وحامله شدم...منکه سقط کردم...24 روزه بود.....
خدا منو ببخشه...با بدبختی دفع شد.....
عزیزم بالای 25 مثبته....
مبارکت باشه..نترس توکل کن به خدا.....
پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
2740
فندق جان شما چطوری سقط کردی؟ خودش طبیعی سقط شد یا کاری کردی؟ آخه من تنبلی تخمدان هم داشتم. اصلا برام جا نمیفته این بچه چطوری درست شده. خدایا چیکارش کنم. فندق جان لطفا کمکم کن.
من هم شرایط شما را دارم و الان 4 روزه فهمیدم باردارم من هم دو روز بعد از پریود بی بی دو خط شد و آزمایش خون هم hcg عدد 50 بود و دکترم گفت بارداری و جنین 20 روزه است اما من یک بچه کوچک هم دارم و می خوام سقط کنم
تا قبلش گریه میکردم که نکنه داروها رو جنین اثر سو بزاره وتصمیم به این کار گرفتیم...حالا همش به این فکر میکنم که من چه مادر نامهربونی بودم....که بچه امو نخواستم...
خدایا تو رو به کرامتت منو ببخش
پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
یعنی اینقدر آدم عذاب وجدان میگیره؟ اخه چیکار کنم؟ همه آینده خودم و شوهرم تحت تاثیر این بچه شده. ما میخواستیم واسه ادامه تحصیل بریم خارج. حالا باید بشینم بچه داری کنم!!!!!!! اونم با این سن کم. نمیدونم. هنوز هیچ احساسی به این موجود کوچولو ندارم!! از کورتاژ و اینا هم میترسم. از طرفی هم با این تنبلی تخمدان میترسم دیگه هیچ وقت باردار نشم. ای خدا، آخه این چه حکمتیه. چرا الان؟ ما تازه یک هفته است که مستقل شدیم و خونه اجاره کردیم. یه خونه کوچیک. حالا با این اخلاق صاحبخونه معلوم نیس چقد سر ما غر بزنه. آخه اونا طبقه پایینن. ای بابا. گاهی وقتا میگم شاید این خونه رو هم خدا واسه بچمون جور کرده آخه تا دانشگاه و محل کار شوهرم یک دقیقه راهه. حالا با یه شکم جلو اومده چجوری برم دانشگاه. چقدر دوست داشتم برم پیش استادم کار کنم. همش بر باد فنا رفت. واسه یه بچه که آینده خودشم تضمین نیست. آخرش یه استخاره میگیرم. فردا قراره برم آزمایش خون و سونو بدم ببینم اوضاع چجوره.
سارینا جان احتمالا کوچولوی منم همین حدود سنشه. فکر کنم 18 الی 21 مهر درست شده باشه. یعنی الان 20 روزه است. شما مثل فندق عذاب وجدان نداری؟ نمیترسی؟ من واقعا نمیدونم چیکار کنم!!!! ای خدا. شاید خودش طبیعی سقط شه. شاید قلبش تشکیل نشه. نمیدونم باید دوسش داشته باشم یا نه!!! از صاحبخونمون میترسم. فکر کنم نیومده باید جمع کنیم بریم. هی روزگار. چی میشد حکمت این کارو میفهمیدیم آخه. من احمقو بگو که به حرف دکترم گوش کردم و همش همین 3 روز بدون ک ا ن د و م رفتار کردیم. شاید حکمتی در کار نباشه و فقط سهل انگاری من باشه. دلم نمیخواست پای یه بچه رو الان به این دنیای مزخرف باز کنم. خدایا نمیدونم چیکار کنم. از عواقب سقط میترسم. تو این سایت خیلی نوشتن. اگه 1000 تا بلای دیگه سرم اومد چی!!!!!!!!!!!!!
2706