2737
2739
دوس دارم ب خودم برسم ظاهری روحی روانی فکرم خستس انگار دیگه اینکه برا کنکور درس بخونم شاد باشم خونمون ...

ببین عزیزم سیع کن ی روتین در نظر بگیری و حتمن بهش عمل کنی

صبح زود بیدار بشی 

بخودت برسی خوشگل کنی ک روحیه داشته باشی

خونرو مرتب کنی غذاتو با سلیقه و تزیین درست کنی

کیک بپزی مهم تر از همه برنامه ریزی داشته باشی 

با شوهرتون سیع کنید با متانت تر رفتار کنید هر عادت بد اخلاقی ک دارین واسش چله بگیرید ک ترک کنید

یاد بگیر ملکه باشی دوست من

کتاب زنان زیرک رو بهت پیشنههاد میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بنظر شما ارتباط نداشتن یا خیلی خیلی کم ارتباط داشتن کار بدیه؟ من علاقه ای به رفتن به مراسما ندارم علاقه ای به جمع ندارم فقط یه عذاب وجدان دارم که نکنه کارم  گناه باشه ارتباط با دیگران رو دوست ندارم کرونا باعث شد ارتباطم صفر بشه ولی همیشه عذاب وجدان دارم یعنی کارم اشتباهه؟ اخه تو جمع ارامش ندارم از طرفی هم عذاب وجدان دارم نکنه ارتباط نداشتن گناه باشه 

دوس دارم ب خودم برسم ظاهری روحی روانی فکرم خستس انگار دیگه اینکه برا کنکور درس بخونم شاد باشم خونمون ...

خب برنامه ریزی کن برای زندگیت،غذاهای جدید درست کن،کیک و شیرینی بپز،خونتو همیشه تمیز نگه دار،نزار سبک زندگیت یکنواخت بشه،از آدمهای ناامید و منفی دوری کن،اگه اینستا داری پیج atefe_abdollahi رودنبال کن،خیلی زندگیش جالبه،کارای جالبی میکنه،چیزای خوبی یاد میده

بنظر شما ارتباط نداشتن یا خیلی خیلی کم ارتباط داشتن کار بدیه؟ من علاقه ای به رفتن به مراسما ندارم عل ...

منم مثل شما شدم☺بابام میگه افسرده شدی 🙆‍♀️ولی خودم تنهایی رو خیلی دوست دارم اما قبلا اینجوری نبودم البته با وجود دو تا بچه کمتر پیش میاد تنها باشم ‌ولی عاشق تنهایی ام 🙂

2706