2733
2734
عنوان

حتما بخونید

119 بازدید | 7 پست

بچه ها یه دوستی گفت سالها قبل رفته بود اسرائیل بیمارستان تمام بیمارستان های اونجا گیاهان درمانی کاشته شده اند از بابونه و آویشن بگیر تا نعنا وغیره. بچه ها اینهمه بیماری سرطان و ناباروری زنان و مردان و تیروئید و غدد زیاد شده آیا قبول دارید که ریشه این بیماری‌ها محصولات تراریخته و پالم هست که ما داریم میخوریم شیر لبنیات برنج آرسنیک دار روغن پالم چیپس پفک اشغال هستند واقعا بیایید همت کنیم اینارو نخوریم. یه نگاهی به زندگی صدسال قبل مادربزرگ هاتون بندازید اینهمه بیماری اصلا وجود نداشت همه توی صد سالگی فوت می‌گردند الان مطب هر دکتری بری هزاران مریض توی نوبتند بچه ها مافیا ی پزشکی و داروسازی در دنیا داره غوغا میکنه. سرطان یعنی کمبود ویتامین های گروه ب از جمله ب12وب16اینا ذر سبوس گندم و سبوس برنج و هسته زردآلو و بادام تلخ یافت میشه و هسته هندوانه حتما بخورید بچه ها بیایید سبک زندگی قدیمی ها رو پیش بگیریم. تراریخته طرح اسرائیل بود بدونید مافیا دست کیه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

توی بیمارستان کاشتن!؟  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا کاری به اسرائیل ندارم 

ولی خیلی از گیاه هایی که ما فکر‌میکنیم به درد نخور هستن و اتفاقا تو طب ابن سینا هم تاکید شده بهشون، کشورهای پیشرفته ازشون عصاره گیری میکنن و داخل محصولات زیبایی و درمانی استفاده میکنن و چنندین برابر قیمت به خودمون میفروشن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

رژیم غذایی ما از بیخ ناسالمه مخصوصا برنجامون .. با این قیمتا کسی ک بخواد سالم زندگی کنه باید خداتومن خرج کنه

سرطانم شاید قدیما تشخیص نمیدادن ..

تو آمریکا خیلی از دارو ها تو روند درمان سرطان فوق العاده موثر ه وای به خاطر تحریما 🤐...الان داروهای هندی وارد میکنن و مردمو به کشتن میدن ...

اتفاقا ما باید از اسرائیل بترسیم دشمن بشریت هست 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

چی بخوریم پس؟ ما از آب خوردنمون تا مرغ و گوشت و لبنیات و حتی صیفیجاتمون آشغال و هورمون و مواد سمی هست، مردم خودمون رحم و انصاف ندارن ربطی به اسراییل و بیگانه نداره، اگه فقط مشکلمون یه چیز بود میشد نخورد اما هرچی بخایم بخوریم عاقبتمون همونه

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2738