2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا ؟؟ وایییی نمیدونستم مطمعنین؟ 😥

اگر ذکر قنوت به غیر عربی خوانده شود، وظیفه اداء می‌شود؟ به فتوای اکثر فقها خواندن دعا، به زبان فارسى و غیر فارسى در قنوت چه در نماز واجب و چه در نماز مستحبی مانند نماز وتر جایز است، البته برخى از مراجع آن را خلاف احتیاط مى دانند و احتیاط را در خواندن به عربی می‌دانند. خواندن به زبان فارسی از این جهت که انسان به معنا و مفهوم آن بیشتر آگاه میشود، بهتر است.

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
مراجع تقلید کیلویی چند؟  قنوت رو هرجور دلت خواست بلد باشی دعا کن هربلایی اومده سرمون ازهمین م ...

شما اگر برای اجرای دستور خدا نماز میخونی

پس باید دنبال این هم باشی که چه طور بجا بیاری که درست باشه

2731
اگر ذکر قنوت به غیر عربی خوانده شود، وظیفه اداء می‌شود؟ به فتوای اکثر فقها خواندن دعا، به زبان فارسى ...

خدا رو شکر ترسیدم اخه چند وقته دارم فارسی میگم توی قنوت دعا میکنم اینقدررررر آرامش خاصی داره که خدا میدونه فقط 😀

شما اگر برای اجرای دستور خدا نماز میخونی پس باید دنبال این هم باشی که چه طور بجا بیاری که درست باشه

خدایی که ما میشناسیم گفته منو هرجور که بلدین اجابت

کنید، خدا خدای همه هست چه عربی بگی دعاتو چه فارسی چه هرزبانی خدا خودش متوجه هست... تو نماز مهم خلوص نیت هست تمام

خدا رو شکر ترسیدم اخه چند وقته دارم فارسی میگم توی قنوت دعا میکنم اینقدررررر آرامش خاصی داره که خدا ...

دقیقا منم با فارسی احساس نزدیکی بیشتر به خدا رو دارم.

کلا هر کاری که حس کنی با انجامش به خدا نزدیکتر میشی رو بکن به نظر بقیه اهمیت نده

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
خدایی که ما نیشناسیم گفته منو هرجور که بلدین اجابت کنید، خدا خدای همه هست چه عربی بگی دعاتو چه فارس ...

ولی بنظر من کلیت نماز خب یه آداب خاصی داره باید رعایت بشه، مثل اینکه دکتر میگه فلان قرص رو این ساعت بخور نمیگیم چرا... خدا هم گفته این شکلی بخونین دیگه

2740
دقیقا منم با فارسی احساس نزدیکی بیشتر به خدا رو دارم. کلا هر کاری که حس کنی با انجامش به خدا نزدیکت ...

قسمت قنوت که مرجع من گفتن اشکالی نداره خدا روشکر همین قسمتش کاملا عالیه برای خود من. بقیش عربی دیگه 😀