2737
2734
عنوان

شوهرم با دردی ک داشتم کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه ربطی به حریم خصوصی داره!؟ پسخانواده به چه دردی می خوره؟ فقط تو خوشیا باید با هم باشن؟ 

عزیزم این نظر منه خواب هر کسی جز حریم خصوصیه 

درسته خانواده باید کنار هم باشن ولی برای هم نباید سر مسائل کوچیک مزاحمت ایجاد کنن بچه که نیستیم اینجوری فراری میشن ازتون

حلالم کنید و خدانگهدار   
2740
عزیزم این نظر منه خواب هر کسی جز حریم خصوصیه  درسته خانواده باید کنار هم باشن ولی برای هم نبای ...

من که خودم تا حالا اینکارو نکردم اصلا برام پیش نیومده استارترم معلوم نیست چند دفعه این کارو کرده شاید بار اول بوده که انقدر درد داشته و نیاز به کمک داشته از شوهرش کمک نخواد پس از کی بخواد!؟ خوابش بخوره تو سرش که به خاطرش مشت میزنه به بدن دردناک زنش

شوهر شما رو نمیدونما ولی مردا کلا از خواب بیدارشون کنی حس محبت ندارن😐

قبول دارم حرفتونو ولی اسی گناه داره باید درکش میکرد ناسلامتی زنشه من بارها همسرمو بیدار کردم چه شب موقع خواب چه بعدازظهر ولی خدا وکیلی وحشی بازی درنیاورده

عزیزم احساسات غیر منطقی سمه 

انقدر منطقی بودن هم خوب نیست ما که آدم آهنی نیستیم احساسات داریم آدم اگه کسیو دوست داشته باشه خیلی راحت به خاطرش از خوابش میزنه من خودم پیش اومده شوهرم مریض بوده تب داشته مثل مادر بالا سرش بودم همش تبشو اندازه میگرفتم نصف شب هزیون میگفت پا میشدم براش آب میاوردم پاشویه میکردم پس منم باید میگفتم خوابم حریم شخصیمه میرفتم یه گوشه می خوابیدم شوهرم تو تب و درد میسوخت و میگفتم به درک 

2706