2737
2739
عنوان

❤❤❤❤فقط فقط فقط خانومای امروزی بیان ❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 35 پست

هر دوتاش مثل همه.دوتارو یاد بگیر خو.

ولی ناخن طولانیه کارش ,اما چون هر دفعه و هر ادم یه رنگ میزنه تنوع داره

ولی مژه زودتر کاره تموم میشه.اینم مث ناخن کسی که اهلشه برا کاشت و شارژ میاد دیگه فرقی ندارن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاشت و ژلیش بهتره

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2728
هر دوتاش مثل همه.دوتارو یاد بگیر خو. ولی ناخن طولانیه کارش ,اما چون هر دفعه و هر ادم یه رنگ میزنه ت ...

کدومو پیشنهاد میکنید برای من ۱۹ساله،بازار کار کدومش بهتره

هیچکدام سنت عالیه

برو شنیون مو یاد بگیر همیشه خدا بوده و هست

سخته اما اگر حرفه ای بشی 

نون تا آخر عمر تو روغنه

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
2740
یعنی میگید که مژه،آخه مدرک نمیدن 

آخه دختر خوب نرو تو اینا کارش بگیر نگیر داره

شنیون مو تخصصی یاد بگیر

یا میکاپ تخصصی

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
کدومو پیشنهاد میکنید برای من ۱۹ساله،بازار کار کدومش بهتره

مژه.

سنت کمه میتونی همه مدرک هات رو به مرور بگیری.و حتما اینکارو بکن.نون تو ارایشگریه واقعا😅

خواهر شوهر منم چند ساله داره مدرکاشو کم کم میگیره.الانم دنبال جوازشه برا زدن ارایشگاهش

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون