2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خدایی نکرده بچه مشکل داره میخوای آمینیو کنی؟؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
2731

من دکترم گفت انجام بده امنیو ولی انجام ندادم چون ماشاالله ازمایشگاههامون خیلی چرت شدن 

ولی اکو رو انجام دادم و همه چی عالی بود خدا روشکر 

بیمارستان امام خمینی انجام دادم 

کارش واقعا عالی بود 

خدايا آن ده ,كه آن به

آمینو انجام ندادم. ولی تو غربالگری دوم یه لکه سفید تو قلب بچه ام بود که رفتم اکوی قلب که خیالم راحت شه. خیلی خوب بود. قشنگ ۳۰،۴۰ دقیقه کل قلب جنین رو بررسی کرد و گفت مشکلی نیست.

من سال ۹۵ رفته بودم صارم انجام دادم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738

ببین یکی از آشناهامون گفتن باید آمینوسنتز انجام بده ولی رفت یه دکتری گفت یه آزمایش خون بده کار آمینوسنتز رو میکنه ولی خون هست دیگه به جنین آسیب نمیزنه. یکم گرونتره ولی اون آشنای ما خون داد خداروشکر بچه هم مشکلی نداشت

من عروس عموم انجام داده بود خوب بود ازمایشش خودمم ماه قبل اکوی قلب سلفری انجام دادم خداروشکر مشکلی ...

خدا رو شکر.استرسش کشنده ست.شما آزمایشات مشکل داشت؟

2706