2733
2739
عنوان

سریال شمعدونی

4015 بازدید | 112 پست

ای فیلم میزاره ... من خودم به شخصه عاشقشم 😍ولی دیدم خیلیا هم دوس ندارن ... حالا تو نظر سنجی شرکت کنید 😁حوصلم سر رفته 😁

بقیه جا نشد خودتون بگید اگه خواستید ... بابا رضا ...مشیری ...ترابی ....مهدخت ...شیوا و ...

تعداد رای : 105
نظرسنجی
سعید و سارا
5
4%
زیبا،زهره
27
25%
عطا ،عرشیا ،شیرین
20
19%
خانواده نعمتیان،هوشنگ
53
50%
خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیبا

ارشیا

هوشنگ

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2731
2738

گزینه ۳ به اضافه زیبا😄😄😄

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بدم مياد ازش كاملا بي محتوا و حوصله سربر

يه سري سريالا فقط تبليغ پولداري و خونه و ماشين شيكه وگرنه هدفي توش نداره

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2706