2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چرا اینقدر افراط میکنن توی عمل آخه این زاویه سازی چند درجس اه حالم بهم خورد

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت

وای آره باز لب خونی هم میکنه حال آدم بد میشه معلوم نیست این شوهرم داره بااین قیافه وحشتناک 😐یعنی خواهری برادری مادری دوستی نبوده بگه لامصب چرااینقد تزریق میکنی 😑😑😑😑😑

عزیزم اونجا ریپ کردی تعطیل شد گفتی امروز یا فردا تولده؟؟تولد کی؟

امروز بود گلم.. میگم ادامه داره ...... نمیشه باز کنم موضوع رو خیلی... ی عزیزی گفت فردا ب روایتی شهادت امام رضا علیه السلام هست

2740

واقعا متاسفم داریم به کجا میریم خدا 😔

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2706