2737
2734
عنوان

خداییش چجوری میتونن

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 102 پست
چه خوب منم برم خونه خودم همینه احتمالا

اره بابا کاری نیست که ،منم مثل شما خونه مامانم اینا خیلی مهمون میومد چون حجم غذا ها و ظرف ها زیاد بود خیلی خسته کننده بود تازه تا ظرف نهار بشوری باید چایی بزاری چند دور چایی بخورن دوباره اونو بشوری میوه ببری اوف خیلی بد بود بعد مهمون هم بیاد ناخواسته انگار خونع بیشتر بهم میریزه جلوشونم نمیشه یه چیزیو مرتب کرد جارو برقی کشید و فلان خیلی دردسر داره خونه  بزرگ و مهمون گیر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا کاری نیست که ،منم مثل شما خونه مامانم اینا خیلی مهمون میومد چون حجم غذا ها و ظرف ها زیاد بو ...

اره بخدا همش مرتبه ها ولی با خودکشی من واقعا 

مادربزرگم خودش مدیریت میکنه نمیدونم من چرا نمیتونم 

2728
هرروز جارو میکشم گردگیری ظرف ها رو میشورم ناهار شام  مابینش هی ظرف کثیف میشه هی میشورم  ...

من بعضی وقتا اتاق خودمو مرتب میکنم بغیر اون چیزی بلد نیستم😓

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2740

من چون مامانم شاغل از بچگی عادت کردم دیگه از خواب پا میشم ریخت و پاش داداش نکبت عزیزمو 😒😍جمع میکنم ظرف هارو میشورم و..... ولی غذا درست کردن به هیچ وجه متنفرم ازش اون کار مامانمه 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
جدی؟؟؟

اره باور کن😓 من اصلا آشپزی بلد نیستم فقط میتونم تخم مرغ درست کنم متاسفانه دوست دارم یاد بگیرم ولی حوصله ندارم  

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
اره باور کن😓 من اصلا آشپزی بلد نیستم فقط میتونم تخم مرغ درست کنم متاسفانه دوست دارم یاد بگیرم ولی ح ...

منم زیاد بلد نیستم هر چی بپزم هی از مامانبزرگم میپرسم

ولی دیگع باید یاد بگیرم