2733
2739
عنوان

قراره جاری دار بشممم

391 بازدید | 25 پست

قراره در  آینده جاری دار بشممم

بیاید بگید جاری چطوریاس

خوبه یا بد؟ رابطه م باهاش چطوری باشه

چون من عروس اولیم چطور رفتار کنم

شماها چطورید با جاریهاتون؟

من میخوام خودمو خیلی سرسنگین بگیرم باهاش و زسمی باشم تا حدی

بنظرتون خوبه؟

خدایا روزی هزاربار شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واااای منم عروس اولم هنوز جلری دار نشدم ولی فک نکنم خوب باشه

در کل اگرم‌جاری دار بشم عادی رفتار میکنم

ن‌خودمو سر میگیرم‌ن اونو زیاد میبینم

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
2738

باهاش خوب باش اما هیچوقت نه از بدی خانواده همسرت بگو نه از خوبیشون .زندگی خودتم چیزی بازگو نکن اگه اونم گفت یه کلمه همون اولش بگو من سرم به زندگی خودمه کاری به کسی یا چیزی ندارم 

اگه انسان باشه واقعا تو خوب باشی اون خوبترمیشه اما اگه انسانیت سرش نشه خوب باشی سوارت میشه‌.من باهمین خوب رفتارکردن سه تاشونورام کردم

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

ببین حرمتا را رعایت کن.. اصلا حرف مادرشوهرت خواهرشوهرتو نزن پیشش... صمیمی هم نشو بد هم نباش.. معمولیه معمولی باش مثل یه دوستی که خیلی محرم اسرار نیست

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

خودتو اماده چالش های جدید کن 

اگه زیادی نزدیک بشی شاهد فرق هایی که بین خودت و جاری امروزی  میذارن خواهی بود😐

ما5تا جاری ایم و من 4رمی ام 

تفاوت 4تا جاریو دیدم 

خلاصش اینکه 

جاری فامیل نمیشه 

دوری دوستی.

ببین من یه زخم خوردم حرفامو گوش کن، بهش محبت نکن سرسنگین باش صمیمی اصلا نشو، حرف خانواده شوهرتو پیشش نزن، وقتی خونه پدرشوهرتی زیاد کار نکن که بشه وظیفت،زیاد رفت و آمد نکن

2706