2733
2739
عنوان

سوزش در بینی و کرونا

12066 بازدید | 52 پست

سلام دوستان عزیزم متاسفانه تست کرونا من مثبت بوده  و 8 روز هست که تو قرنطینه ام.. 4 روزه که کلا حس بویایی و چشایی مو ازدست دادم و ی سوزش تو پیشانی و بعد داخل بینیم به شدت حس میکنم که خیلی عذاب اوره.. تا توی ریه هام گاهی این سوزش رو حس میکنم.. دوستانی که این مشکلو تجربه کردن میتونن راهنماییم کنن چکار کنم این سوزش از بین بره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دکتررفتی ودارو بهت داده مصرف کن ودرکنارش داروی امام کاظم هم استفاده کن میتونی از عطاری بگیری یا گیاهشو بگیری تو خونه اسیاب کنی ومخلوط کنی به طور مساوی....هلیه سیاه شکر سرخ ورازیانه...سه شب یه قاشق مرباخوری بریز ته حلق وبعدش تایه ساعت چیزی نخور....پنج شب استفاده نکن ودوباره سه شب استفاده کن

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2731
چه تستی دادی منم از صبه بویایی چشایی ندارم

عزیزم سی تی اسکن از ریه هام گرفتن شوهرم ریه هاش کمی سفید شده ولی مال من التهاب شدید داشت دکتر گفت شما تو مرحله شروع بیماری هستی 

عزیزم سی تی اسکن از ریه هام گرفتن شوهرم ریه هاش کمی سفید شده ولی مال من التهاب شدید داشت دکتر گفت شم ...

حال عمومیتون خوبه؟من سرفه ندارم ب همون خاطر نرفتم سی تی اسکن

عزیزم اگه دکتررفتی ودارو بهت داده مصرف کن ودرکنارش داروی امام کاظم هم استفاده کن میتونی از عطاری بگی ...

ممنونم اینها عوارضی نداره؟ حال من از شوهرم خیلی بهتره ایشونم خیلی سرفه داره خیلی زیاد 

2738
حال عمومیتون خوبه؟من سرفه ندارم ب همون خاطر نرفتم سی تی اسکن

اول با تب و لرز شدید شروع شد بلافاصله از دست دادن حس بویایی و چشایی و به ترتیب بدن درد سردرد چشم و گوش درد دل درد بیرون روی استفراغ شدیدسرفه های زیاد بی اشتهایی ضعف بدن و دست وپا و تعریق بسیار زیاد بیقراری بی خو ابی شب هاو برای من این سوزش دیوونه کننده.. تازه دکتر ب ما گفت شما خفیف هستی.. ولی واقعا بد مریضی هست.. مادر و برادرم هم حس بویایی و چشایی رو ازدست دادن ولی حال عمومی‌شون خوبه باز بااین حال بهشون دارو داد و قرنطینه 

ممنونم اینها عوارضی نداره؟ حال من از شوهرم خیلی بهتره ایشونم خیلی سرفه داره خیلی زیاد 

نه عزیزم سه تا داروی گیاهی هست مثله بقیه گیاهان دارویی که تو خونه هاتون پیدا میشه..مثلا شما گل گاوزبون استفاده نمیکنین یا چیزای دیگه...استفاده کنید انشاالله خیره...میتونید تو نت خواص هرسه تاگیاهو سرچ کنین خیالتون راحت میشه عزیزم

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
ازیترومایسین ناپروکسن پنتوپرازول اتوروواستاتین نیزوپرد و هیدروکسی کلروکین سولفات 

ازیترو مایسین حتما بخور .سولفات هم یه نوع تقویت کننده بدنته.ناپروکسن من قبلنا خوردم بعدش تا شش ماه اسهال داشتم قرص خوبی نیست.نیزوپرد هم عوارض داره سیستم ایمنی بدن رو پایین میاره.ولی دکتر بهت داده باید بخوریش.من کرونا داشتم فقط ازیترو رو مصرف کردم باید تحمل کنی تا خوب شی .منم سرم پر بود سوزش داشتم تو بینی ومغزم بوی عفونت احساس میکردم حس بویایی نداشتم اسهال دردقفسه سینه سرفه خشکی گلو.چطور زنده موندم خواست خدابود.تحمل کن

اول با تب و لرز شدید شروع شد بلافاصله از دست دادن حس بویایی و چشایی و به ترتیب بدن درد سردرد چشم و گ ...

وای ب جای شما اضطراب کشیدم الان بهترین؟انشالله ک هرچ سریعتر خوب بشید 

منم فک کنم خفیف گرفتم😖

ازیترو مایسین حتما بخور .سولفات هم یه نوع تقویت کننده بدنته.ناپروکسن من قبلنا خوردم بعدش تا شش ماه ا ...

دقیقااااااااااااااااا وای خدا باورم نمیشه یکی رو پیدا کردم میفهمه چی میگم به هر کسی میگم نمیفهمه منظورم از سوزش چیه... دقیقا بوی بدی مثل عفونت رو دائما حس میکنم بعضی وقتا سوزش‌ش خیلی زیاد میشه شما بویایی چشایی تون برگشته؟تمام این حالت های شمارو دارم من الان دقیقا باد کولر بهم میخوره حالم خیلی خراب میشه.. شما چند روز درگیر بودید؟ 

وای ب جای شما اضطراب کشیدم الان بهترین؟انشالله ک هرچ سریعتر خوب بشید  منم فک کنم خفیف گرفتم😖

عزیزم انشالا از شمادورباشه به حق امام جواد... این سوزشی که تو سر و بینیم حس میکنم خیلی آزاردهنده هست خیلی اذیتم میکنه ی لحظاتی هم نفسم ب سختی بالا میاد ولی تحمل میکنم تا بگذره 

2706