2733
2739

بله من به یه موسسه خیریه دادم حالا یادم نیست کهریزک بود یا نه.. فقط باید بگی عقیقه هست چون ادابی داره و دعایی داره و اسم بچه و پدرشم میخوان

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماخودمون انجام دادیم

گوشتشم دادیم فقرا

شماهم عقیق کنیدوگوشتش وبدید

قبلش باهاشون هماهنگ کنید

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
2728
بله من به یه موسسه خیریه دادم حالا یادم نیست کهریزک بود یا نه.. فقط باید بگی عقیقه هست چون ادابی دار ...

حرم امام رضا(ع) که یکی از دوستان پرسیده بود گفتن فقط ما دعای عقیقه رو میخونیم و بقیه ی آداب مستحبشو رعایت نمیکنیم، مثلا سن گوسفند، جنسیتش،...

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
حرم امام رضا(ع) که یکی از دوستان پرسیده بود گفتن فقط ما دعای عقیقه رو میخونیم و بقیه ی آداب مستحبشو ...

خب اون اداب مستحبه دیگه .. واجب که نیست.. نمیدونم والا ما که تحت عنوان عقیقه پولشو دادیم.. اخه واقعا تو اپارتمان شرایط گوسفند کشتنو نداشتیم بعدشم اصلا بلد نبودیم باید چجوری ابگوشتشو درست کردو ....

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2738
خب اون اداب مستحبه دیگه .. واجب که نیست.. نمیدونم والا ما که تحت عنوان عقیقه پولشو دادیم.. اخه واقعا ...

آره درست میگید👌

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌