2737
2739

دوستان من ۲۱‌ رور جراحی کردم اصلا ورم صورتم نمیخوابه یک،بینیم کمی کیپه فقط یکی از سوراخاش ،تو دماغی حرف میزنم و ی چیزی که خیلی اذیتم میکنه فرم لبم کلا ی جوری شده شبیه لب کارتون بود منگول گوش میرزا شده اعصابم خرابه یعنی ب فرم اولیش برمیگرده عایا؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم قراره به زودی عمل کنم😑

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

عکس بذار

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
طبیعیه بابا ورمه دیگه کپسول آناهیل بخور یا آناناس

واسه چی خوبه؟

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2738
اره همش ورمه لب منم اینجوری شده بود حتی گونه هامم اومده بود بالا  همش خوابید خوب شد

خداروشکر

عکس گذاشت لایک کنید

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
دیگه دست کاری کردی دیگه دختر خاله منم اینطوری شد منم از ترس اون نرفتم،اگه تونستی عکس بذار

من اصلا دست کاریش نکردم میگم لب بالاییم الانم که الان بی حس حتی بزور دهنم باز میشه غذا بخورم

اره بابا طبیعیه منم همینطور بودم تا یه ماه بعد کم کم خوب شدم پوست صورتم ک کلن نابود شده بور کم کم خ ...

نازک شده پوست بینیم نمیدونم دکتر چه کرده تازه کبودی زیرچشمم بعد ۲۱ روز نرفته هنوز مونده

2706