2737
2734
عنوان

پسر چشم پاک ، پسر چشم پاک ، پسر چشم پاک 😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 4995 بازدید | 129 پست
حق دارن؟ عریزم ما هیچوقت نباید حق چشم چرونی رو واسه پسرا قائل شیم همین حرفا رو زدیم که انقدر عوضی ...

ن اینجوری نیس شاید تو مجردی کنجکاوی باشه تو محازی حتی برا ما دخترا هم بوده ولی بعد از تاهل دگ اینکارو نمیکنن اگه ادم باشن ادمی ک تو گوشیشم ببینه شک نکن تو خیابونم میبیته ولی خیلیا هستن واقعا دقت کنی هرز نیس نگاهشون

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
شوهرمن چش چرون نیس همیشه ب چشاش نگا میکنم هیجا نگا نمیکنه چون مثل سگ ازم میترسه وسط حیابون جرش میدم ...

من دوس دارم نه بخاطر ترس حتی تو خلوت خودشم چشم پاک باشه و نمیدونم این خصلت رو چجوری باید تو یه مرد تشخیص داد

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جوری میگی انگار همه اینایی که تاپیک خیانت و چشم چرونی شوهراشونو هر روز میزنن منم😂 اره عزیزم خیل ...

شکر خدا من اطرافم ندیدم تا حالا

اصلا نه طلاق داشتیم نه خیانت

همگی مسئولیت پذیر و متعهد و مرد زندگی هستن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
یه جوری میگی انگار همه اینایی که تاپیک خیانت و چشم چرونی شوهراشونو هر روز میزنن منم😂 اره عزیزم خیل ...

چجالب من دور و برم اصلا ندیدم تو خانوادمونم نداریم اتفاقا دوسه تا ادم بسیار چشم پاک هستن 

هدچی رو ک انتطارشو بکشی همون برات رقم میخوره

2742
نیمه پر لیوانو ببین  من دیدم  هنوزم همچین پسرایی هستن.

آدم چشم پاک چه ویژگیایی داره؟

که هم تو خلوت خودش پاک باشه هم جلو بقیع؟ظاهر و باطنش یکی باشه؟

ینی از کجا باید این ویژگیو تو یه مرد تشخیص بدم؟

ویژگی ادمای چشم پاک چیه؟ از کجا بفهمم طرف هم ظاهرش چشم پاکه هم باطنش؟

خوب ویژگیش اینه اگه پسری تورودوست داره وقتی نگاش کنی متوجه میشی زیاد به دخترا و کسی نگاه نمیکنه والا دیگه نمیدونم مردا زرنگ ترازاین حرفان😂نمیشه فهمید

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
من دوس دارم نه بخاطر ترس حتی تو خلوت خودشم چشم پاک باشه و نمیدونم این خصلت رو چجوری باید تو یه مرد ت ...

تشهیص عمرا نمیشع داد ولی منفی فکر نکن ک بهت برنگرده مثبت باش تا خوب برات پیش بباد مطمینم باش با ی ادم یسال زندگی کنی میفهمی تو خلوتشم اینکارو میکنه یا ن چون کاملا مشخصه کسی ک کثافت کاری داره تو گوشیش با کسی ک نداره

خودت اینجوری ای که گفتی؟

تا الان سعی کردم باشم

با هیچ پسری تا حالا دوست نبودم

با هیشکی تو دانشگاه و حتی توفامیل بگوبخند نمیکنم

تو مجازی فقط با پسرا حرف زدم

2740
آدم چشم پاک چه ویژگیایی داره؟ که هم تو خلوت خودش پاک باشه هم جلو بقیع؟ظاهر و باطنش یکی باشه؟ ینی ا ...

منم نمیدونم چطور باید تشخیص داد ، مطمین شد

ولی دور و اطرافم مثلا خودم دیدم یا اون شخصو از بچگیش میشناختم یا تو.جمع رفتارشو دیدم  و همینطور نظر بقیه هم این بوده

دقیقا منم مثل توام و یه نفرو پیدا کردم ک خیلی خیلی پاکه ولی حیف نمیتونم بهش بگم دوسش دارم عشقم یه طرفس😔😔😔😔😔

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
آدم چشم پاک چه ویژگیایی داره؟ که هم تو خلوت خودش پاک باشه هم جلو بقیع؟ظاهر و باطنش یکی باشه؟ ینی ا ...

اینکه اگه یه بی حجابم بیاد جلوش یا چشمش بخوره زل نزنه بهش سرشو بندازه پایین چ باتو باشه چ بی تو 

اینکه تو ی جمع زنونه مزه نریزه سنگین و با شخصیت باشه نگاه نکنه بهشون حرف میزنه بیشتر جای دگ رو نگاه کنه اینکه رو گوشیش رمز نباشه اهل نشیتن زیاد پا گوشی نباشه اینستا حتی اگه نداشته باشه ینی اصن دگ اهلش نبس گوشبشو راحت بده دستت و تو این کانالو اون کانال نباشه و ....

2706