2737
2739
عنوان

کار های مسخره ای که همون انجام دادیم😂💃

| مشاهده متن کامل بحث + 3749 بازدید | 210 پست
من به پفک کاچی الوچه دیش دیش میزدم بهم وصلشون میکردم بعد میخوردم😐خزز هم خودتونید😆

منم کردم باوا تنها نیستی فرمون😎😂

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
ظهر که میشد میرفتم توی اتاق مادرم و خواهراام هر چی مانتو داشتن میپوشیدم و فکر میکردم چقدر خوشتیپ هست ...

منم میکردم🥺دلم بازم خواست😂بیچاره مامانم چی می‌کشیدم از دستم😎😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوف نگو😂 یعنی عکس های اون موقع مو میبینم دوس دارم خودمو آتیش بزنم حالامن ریش وسیبیل نداشتم اماجوشا ...

همیشه یه چیزی هست که عکسارو خراب کنه اه😑😂😂😂

پسرم ۶سالشه نوار بهداشتی دیده بود میگفت مامان خودت مای بی بی میکنی منم همش مسگفتم نه اشتباه دیدی ... ...

وای خاعک عالم 😂😂چه بچه باحالیه مثل خودمه😂😎

2731
من همه عکسامو پارخ کردم هیچ عکسی از مجردی ندارم ازبس زشت بدعکس بودم عاشق این بودم همیشه بالا درخت عک ...

من یه بار آرایش کردم رفتم زیر درخت نشستم عکس گرفتم با لباس لختی همه ریش و سیبیل و پشم اینا هم هست

الان اون عکس رو عمم پاک نمیکنه هر وقت میبینم دلم میخواد زمین رو گاز بزنم😑😂😂😎

2738
من همه عکسامو پارخ کردم هیچ عکسی از مجردی ندارم ازبس زشت بدعکس بودم عاشق این بودم همیشه بالا درخت عک ...

منم بایدهمین کارو کنم تاشوهرم ندیده  خیلی افتضاحن 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پریدن از بالای کمد با کمک حوله بجای بال ب جهت پرواز و پر پر زدن عین مرغ و در نهایت کتلت عنچوچک شدن ک ...

فک میکردم فقط خودم اینکارو میکردم😐

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
نگووو 🥺من لباس اینترنتی سفارش دادم امروز رسید جلوی آینده اینقدر رسیدم باهاش ولی به خاطر کرونا نتونس ...

😂😂😂😂😂😂😂عزیزمممم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترییییین اتفاق زندگیم افتاد          عاچقتم خدا❤
2706