2737
2734
عنوان

بریزین تووو اروم خانم پامو له کردی چ خبرته فقط بخندیمااا😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 120 پست

بزارین یکی دیگه بگم😅🤦🏻‍♀️

یکی از فامیلامون اومده بود خونمون ازونا که خیلی رو تربیت بچش حساسه خیلی خیلی🤣

بعد بچش یه گوشه نشسته بود گفتم خاله جون میخوای بیای اتاقه منو ببینی عزیزم؟ گفت آرع 

بعد مگه این میرفت آخر گفتم اه برو دیگه عجب گ.هی خوردم گفتم بیایا 

رفت پیش مامانش گفت مامان گ.ه چیع 

مامانش گفت وای کی یادت داده 

گفت رکسانا 

از من انکار 

از بچه اصرار

هستن هنوز از این کفتارا😖😂😂

ارع😑😑 ولی خب من فان می‌گرفتم اینارو چ میشه کرد هیز دختر ندیده بودم ولی دختر خالم همش استرس داشت😂منم میگفتم بزار سرکارشون بزاریم ب یکیشون لبخند زدم اومد ولیسه 🖕دادم ضایع شد 😂😂😐کلا مردم ازارم

لایکم نکنید ریپلای کنید 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من یه خاطره توی یه تاپیک دیگه گفتم لایک زیاد خوردم اینجام بگم روحتون شاد شه من داداشم بچه بود به ...

واااااای عالیییییی بود 

برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید لطفا 😘لایک کنید منم برای پدر مادراتون بفرستم ❤❤
شوهرم شبا که دعوامیکنیم میگه نیری بخوابی یا بخوابونم دهنت،،،یبارمنم اومدم اینو بگم گفتم میری بخوابی ...

غشششش کردممممممم😂😂😂😂😂😂😂

برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید لطفا 😘لایک کنید منم برای پدر مادراتون بفرستم ❤❤
2728
وای دلم😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اتفاقا یادمه چند سال پیش از مدرسه میومدم از کنار دو تا خانوم رد شدم یکی ...

وااااااایییییییی😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

یادمه دخترم حدود یک سالش بود بعد رفتیم مهمونی و صاحبخونه شکلات آورد دخترم تند تند شکلات میخورد تر ...

دمت گررررررم راضیم ازت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂هاپو

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738

وای اون هفته خونه مادرشوهرم اینا بودم بعد برادرشوهرم و پسرشم اونجا بودن پاشدن برن خدافظی کرد منم هول شدم گفتم با اجازتون 

فکر کردم خودم دارم میرم😂😂😂

تازه عقدم هستم 

خاک تو سرم ابروم رفت

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترییییین اتفاق زندگیم افتاد          عاچقتم خدا❤
دمت گررررررم راضیم ازت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂هاپو

فداتم که😆😆😆😆😆😆😆😆

یه نگاه کردم دیدم همه گوشه لباشونو گاز گرفتن ک نخندن

ولی من اصلا خنده م نگرفت

میدونستم چه لحظات شومی در انتظارمه😑😑

اومدیم بیرون شوهرم گفت حالا چیز دیگه ای نبود بگی؟

هاپو آخه؟

گفتم عه بچه گریه میکرد عصبی شدم نفهمیدم چی میگم دیگه

مادرشوهرمم بی تربیت گفت آره جون عمه ت😐😐😐😐

دستت درد نکنه حالا شدم هاپو🥴🥴🥴🥴

من یه بار با مامانم وخواهرم رفتیم پوشاک فروشی یه مانکن جذاب دم در گذاشته بود منم مث دیوونه ها چسبیدم به مانکنه به به وچه چه میکردمکه چه هیکلی چه سری چه لباسی گفتم مامان بیا ببین چه لباس نازی داره بیاواسه داداش بخریم منم هی دس میگشیدم روسینش چشمتون روز بد نبینه دیدم مانکنه داره تکون میخوره وریز ریز میخنده نگو ادم واقعی بوده منو میگی خشکم زد گفتم حداقل تکون میخوردی مترسک وبعدازون الفرارررررر  

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2706