2733
2739

اونایی این مدت شناختین منو وهرجاتاپیک دعابود نوشتم قبولی پرستاریم

مادرم برام خیلی نزرکرده (ازسمنو فاطمه زهرا بگیر تاسفره نزری و...)اطرافیانمم همینطور

حتی خیاط محله ساداته گفت برات ب جدخودم دعامیکنم ونزرمیکنم واست

ولی خودم ۵۰%امادگی دارم

ب خداپیغمبرم خیلی اعتقاد دارم ولی خب کنکور گنگم کرده/نمازنمبخونم ولی موقع اذان صلوات میدم و...

*بنظرتون بااین نزرا قبول میشم؟خودمم کم ببش دارم تلاش میکنم اما ن درحدپرستاری😐

من تموم ارزوم اینه خادم حضرت زینب همون پرستاربشم.مادرمم همیشه سرنمازحضرت زینب روقسمش میده 

بنظرتون میشم؟تجربه ای شبیه من دارین؟خودم تخمین رتبه میزنم۳۶هزارمنطقه دونشون میده ولی میخام بدونم چقدر این نزرا موثرن؟

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤

با تلاش قبول میشی

خداحق بقیه بنده هاشو ضایع نمیکنه با قسم و دعا

عزیزم نذر!

ادبیات چند درصد میخوای بزنی؟😂

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موفق باشی خانوم پرستار ولی نذر عزیزم🙃🙃🙃

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

نمازتو بخون ما هم دعات میکنیم ولی برا پزشکی بخون تا پرستاری قبول بشی درستو بخون هرچی خدا بخواد

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
موفق باشی خانوم پرستار ولی نذر عزیزم🙃🙃🙃

خب عزیزم واسه ارامشه.فقط خداخودش دیدچقدرحرص خوردم این مدت😑

2738
نمازتو بخون ما هم دعات میکنیم ولی برا پزشکی بخون تا پرستاری قبول بشی درستو بخون هرچی خدا بخواد

ممنون عزیزدل انشالا

نه نذر که همه برای کنکور دارن تلاشها تاثیر داره  دو ماه خیلی فرصت خوبیه برای رساندن به 10 تا 2 ...

اخه ازماه بعدبایدازمون بدم😑گرچه لاب لاش میخونم 

خب عزیزم واسه ارامشه.فقط خداخودش دیدچقدرحرص خوردم این مدت😑

😳😳چی میگی؟؟؟؟نوشتی نزر میگم درستش نذر

ولی شما با درس خوندن وتلاش قبول میشی گلم خدا میگه از توحرکت از من برکت..قرار نیس با نذر ب تنهایی ادم ب حاجتش برسه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706