2733
2739
عنوان

وای آبروم رفت آخه چرا اینطوری میشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2829 بازدید | 172 پست

من یه بار داداشم مهمونم بود خودم یه عیب کوچولو از غذام گرفتم دیگه تاشب موقع خواب زن داداشم ول نمی کرد من اینجوری کردم من اونجوری پختم این کارو بکن اون چیزو نریز.دیوونم مرد فرداش که رفتن شوهرم دعوام کرد گفت وقتی خودت واسه زحمتی که کشیدی ارزش قائل نمیشی بقیه هم گستاخ میشن.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متاسفانه نمیخورن میگن سنگین میشیم

نان کندو درست کن وسطش هم پنیر لبنه بذار عالی میشه سبک هم هست  نمیگن سنگین میشیم 

اگه خمیر مایه سالم باشه عالی میشه نونت 

من هر وقت درست کردم هر کی خورده تعریف کرده از بس لذیذ میشه حتما امتحانش کنید

خواستی بگو دستورش بفرستم

گلم معمولا کسی که غذا میپزه سر سفره مزه غذا رو نمیفهمه. فک میکنه مزه نداره درحالیکه اگه فردا همون غذا رو گرم کنه بخوره میبینه چقد خوشمزه بوده. دوما حتما از روغن جامد استفاده کردی که تو دهن یخ میزد که تقصیر تو نیست تقصیر صاحب خونست

2738
ن بگیر نگیر داره بلور کن کلی چیز میزنم بهش اما مزه آب میده 

بابا حالا شایر فکر میکنی بد شده... من خودم غذایی ک خودم درست میکنم خیلی به دهنم نمیاد. مخصوووصا ک زحمتشو کشیده باشم ولی غذای یکی دیگه چرا. چون از اول تا اخر بالا سرش نبودم یه جورایی مشامم بهش عادت نکرده که به دهنم مزه نده

مجنونِ حسینم ، شیدای ابالفضل...