2733
2734
عنوان

وای آبروم رفت آخه چرا اینطوری میشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2829 بازدید | 172 پست
ی نمونه ساده مامانم کلا یادش میرفت مثلا واس۵نفر چقدر لوبیا و چقدر گوشت چقدر سیزی بزنه قرمه سبزی هرد ...

فک کنم شوھرم مرغ رونصف کرد دیدزرشک یادم رفت ازخندہ غش کرد🤭🤣

آفرین ب همچین دختری 

بادم نمیره اوایل عقدمون شوهرم خونه ما نمیتونست غذا بخوره

ما عادت کرده بودیم ولی شوهرم چون دستپخت مامانش عالی بود نمبتونیت بخوره

بعدهو فهمیدم مثلا خورش قرمه سبزی ما در اصلا خوراک لوبیا بوده و کمی سبزی واس تزیینش😆

طفلک مامانم بسختی راه افتاد بعد چندسال اشپزی بهش یاددادم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ببین چندتا مورذ بهت میگم دفعه بعدی عالی میشه شما یه پیاز سزخ کن سرخ کردن یعنی قهوه ای بشه وگرنه اون غذا مزه خامی میده بعد دیگه سویا بریز و فلفل سیاه خیلیییی زیلد بریز یعنی باید جوری باشه میخوری کمی به تندی بزنه و نمکشم یه کم به شوری بزنه چون اگه وقتی تست میکنی موادو خگشمزه باشه ماکارونی مزه ی آب میده باااید یه کم شور باشه چون ماکارونیتو که آبکش میکنی هنه ی نمکش میره دیگه اون فلفل و نمک تو مواد باید به قدری یاشه ک ماکارونیم خوش نمک کنه بعد لایه لایه بریز قاطی کت یه ذره از قاطی شده بخور باید مزش خوش نمک باشه اگه به اندازه باشه باز کمه شورم نه ولی خوش نمک چون موقع دم بازم کمی. نمکش کم میشه دیگه عالیه

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
کلا غذاهام با اینکه ادویه میزنم زیاد مزه نذاره

آھاینی ھمشون اینجوری میشن پس مثلاممکن وقتی برنج دم میزنی ابی کہ میریزی روش موقعی کہ توآشاپلن زیادبودہ ونمکش شست براھمین مزش ازدست دادہ

آھاینی ھمشون اینجوری میشن پس مثلاممکن وقتی برنج دم میزنی ابی کہ میریزی روش موقعی کہ توآشاپلن زیادبود ...

بعدخورشت ھات روھمیشہ آخرش حتمامزشوبچش ک دیگ پخت اگ کم کسری داشت باش بگیر کہ ھمونی کہ میخوای بشہ

2738