2737
2734
عنوان

جان من بیاین راهکار بدین😑

95 بازدید | 11 پست

خانما من پسردایی بابام باهاش در ارتباطم البته رابطمون فقط خانوادگیه همین.بعد اون کلی آتو دست من داره من هیچی ندارم حتی یکبار باهم دعوامون شد یدقعه بعدش گفت حرفام لو ندیا

اما امروز میخواستم امتحانش کنم گفتم پسرخالم داره میره حرفایی که گفتیو به بقیه بگه اسمتم میدونع ( حرفایی که میزنه مثبت ۱۸) 

بعد گفت بره بگه فقط آبروی خودت میره

این حرفش ینی چی؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

اصلا نمیدونم چرا همچین فکرمزخرفی میکنم اما من اصولا استرسیم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مگه مجبوري با همچين ادمي درارتباطي 

نه درارتباط نیسم ماهی یکبار بهم اس میدیم

الان هر غلطی که کرده و برا من تعریف کرده رو یه کاغذ نوشتم بخواد کاری کنه مستقیم میدم دست مامانش

اما نمیدونم این فکر مزخرف کجا اومد

2731
وقتي اتويي ازت نداره بزارش كنار كه نخواي همچين حرفي هم بشنوي ازش  بچه هم نيستي ٢٣ سالته چطور م ...

۲۳ سالم نیس ۱۵ سالمه😅😄

حتما

نه درارتباط نیسم ماهی یکبار بهم اس میدیم الان هر غلطی که کرده و برا من تعریف کرده رو یه کاغذ نوشتم ...

اگه ارتباطتون فقط درحد خانوادگي بود جرئت نميكرد حرف +١٨ بزنه 

بعدم حالا فكر كردي اينايي كه نوشتي بري به مامانش نشون بدي جز اينكه حرف واسه خودت درمياري هيچ اتفاق خاصي نميوفته 

اگه ارتباطتون فقط درحد خانوادگي بود جرئت نميكرد حرف +١٨ بزنه  بعدم حالا فكر كردي اينايي كه نوش ...

نه نشونش نمیدم

کلی بمن زور گفت و ازین حرفا اما میدونم هیچ غلطی نمیتونه بکنه  چون کلی آتو پیش من داره

فقط وقتی خواست کاری کنه که البته نمیتونه اینارو ب مادرش میگم

2738
۲۳ سالم نیس ۱۵ سالمه😅😄 حتما

عزيزم 😄 

ببخشيد اخه نوشتي ٧٦ گفتم لابد متولد ٧٦ هستي 

همسن خواهرزاده مني خدا حفظت كنه عزيزم 

بيخيالش بشو 

منو مثل خاله خودت بدون كاري داشتي بهم بگو درحد توانم كمكت ميكنم عزيزم 

عزيزم 😄  ببخشيد اخه نوشتي ٧٦ گفتم لابد متولد ٧٦ هستي  همسن خواهرزاده مني خدا حفظت كنه ع ...

مرسی فداتشم😍😘

لطف دارید خیلی ممنون

تاپیک قبلیمو ببینید واسه اون نیاز ب کمک دارم لطفا

نه نشونش نمیدم کلی بمن زور گفت و ازین حرفا اما میدونم هیچ غلطی نمیتونه بکنه  چون کلی آتو پیش م ...

اصلااااا همچين كاري نكن بخواي به مادرش حرفي بزني يا چيزي نشون بدي باور كن فقط خودت مقصر نشون داده ميشي اينجوري خانوادت هم درگير ميكني