2733
2734
عنوان

پدرم میتونه حقوقشو به نامم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اونا خیلی سنشون بالاس و خودشون درامد خوبی دارن میدونم حشونه ولی خب پدرم خودش میگه کل حقوقم دوس د ...

خوب اگه اینجوریه اونا رو راضی کنه تا زنده یه یه کاری کنه وگرنه بعد فوتش دور از جونش سه قسمت میشه 

2731
واقعا؟چطورممکنه

والا دو مورد رو دیدم از نزدیک 

یکیشون همسر شهید بود که با برادر همسرش ازدواج کرد الانم حقوق همسرشو میگیره 

یکیشون جانباز بود همسر اولش الان فوت کرده سالهاست 

ولی حتی بعد ازدواج دومش حقوق همسر قبلیش رو میگیره 

منتظر اتفاقات خوبم 
تنها نیستم دوتا خواهر مجرد دیگه ناتنی دارم میخواستم بدونم اگه به نامم بشه حقوقش دیگه اونهام میرسه یا ...

چیزی به اسم به نام زدن حقوق نیست،مادامی که شما و خواهرهای ناتنی تون مجرد باشین حقوق برای همه شماس، هرکسی ازدواج کنه حقوق میمونه واسه بقیه که مجردن،بعد از ازدواج همه تون هم قطع میشه حقوق و بیمه درمان البته.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740
عزیزم ولی من کسی رو میشناسم حقوق شوهر اولش که جانباز بود و فوت شد رو میگیره هنوز بعد ازدواج دومشم

زن بله ولی فرزند دختر تا وقتی که ازدواج نکرده و اگه از شوهرش متارکه کرده باشه...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
والا دو مورد رو دیدم از نزدیک  یکیشون همسر شهید بود که با برادر همسرش ازدواج کرد الانم حقوق هم ...

هممسرفرق میکنه حتی بعدازدواجم حقوقش برقراره املدرمورددخترتازمان تجردیابعدطلاق یافوت همس حقوق بهش میرسه

اخه اونا خیلی سنشون بالاس و خودشون درامد خوبی دارن میدونم حشونه ولی خب پدرم خودش میگه کل حقوقم دوس د ...

باید بره اداره بیمه و درخواست بده فقط به شما برسه البته اگه مجرد بمونی تا آخر عمر...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
منم ارثو گفتم دیگه  ولی حالا از این قانونی که گفتی خوشم اومد حداقل میدونیم تا اخر یه پشتیبان م ...

اره ببین همسایه ما یه خانم مسن بود شوهرش فوت شده بود بعد با مادرش زندگی میکرد چتد سال نمیدونست حقوق پدرش بهش میرسه تا اینکه یکی بهش گفت رفت دنبالشو گرفت حقوق پدرش رو نصف کردن ووجدا به مادر و دختر کارت دادن وایه حقوق 

بعد که مادرش فوت کرد بعد ۹۰ سال عمر ؛ حقوق مادرشم  اضافه شد به حقوق خودش 

و دوتا خواهر دیگه داشت که شوهر داشتن و چند تام برادر ولی حقوق فقط مال اون بود 

منتظر اتفاقات خوبم 
2706