2737
2734
عنوان

پدرم میتونه حقوقشو به نامم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 54 پست
تنها نیستم دوتا خواهر مجرد دیگه ناتنی دارم میخواستم بدونم اگه به نامم بشه حقوقش دیگه اونهام میرسه یا ...

پدرت خدای نکرده فوت شود بین 3 نفرتون تقسیم میشه وقتی متاهل شدین حقوقتون قطع میشه.

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها نیستم دوتا خواهر مجرد دیگه ناتنی دارم میخواستم بدونم اگه به نامم بشه حقوقش دیگه اونهام میرسه یا ...

نمیشه بنام شما بشه..چون کسای مجرد دیگه ایم هستن نصف نصف میشه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2731

نه نمیتونه به نامتون کنه چون همچین چیزی تو قانون نداریم , بعد از فوتشون البته دورازجون , به دخترای مجرد و همسر درصورتی که خودش حقوق نداشته باشه میرسه البته به مسر زیر 18 سال هم میرسه اما بالای 18 سال نه

جدی؟ چ خوب

آره شوهرعمم که فوت شد حقوقش کامل به دخترعمم رسید 

2 تا پسرعمه ی مجردم دارم ولی هیچی به اونا نرسید

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
اینکه پسر دو برابره خیلی مسخره و بی سر و ته😕😕

نه نیست عزیزم اون ارثه که دوبرابر 

حقوق رو فقط تا ۱۸ سالگی پسر حق داره استفاده کنه ولی دختر حتی تا موقع مرگ مجرد باشه حقوق پدرشو  بهش میدن حتی ازدواج کنه و دوباره طلاق بگیره هم میدن 

منتظر اتفاقات خوبم 
2740
نه نیست عزیزم اون ارثه که دوبرابر  حقوق رو فقط تا ۱۸ سالگی پسر حق داره استفاده کنه ولی دختر حت ...

منم ارثو گفتم دیگه 

ولی حالا از این قانونی که گفتی خوشم اومد حداقل میدونیم تا اخر یه پشتیبان مالیی داریم

خواهرات اگه تحت تکفل پدرتن به سه تاتون میرسه خوب اونام گناه دارن دیگه 

اخه اونا خیلی سنشون بالاس و خودشون درامد خوبی دارن میدونم حشونه ولی خب پدرم خودش میگه کل حقوقم دوس دارم ب تو برسه

2706