2733
2734
عنوان

دوستان این اسم خوبه؟؟؟

167 بازدید | 18 پست

به نظرتون اسم. روژیار. قشنگه

یکی رو دارم که شب و روز به فکرمه💖 ....................................                                                .........................................................................  طلبکاره پولشو می خواد😎😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی تا بحال نشنیده بودم معنیش چیه ؟ یار لوازم آرایش؟

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2738
 خدایی تا بحال نشنیده بودم معنیش چیه ؟ یار لوازم آرایش؟

😂😂اسم خودمه ۱۸سالمه معنیش میشه روزگار 

یکی رو دارم که شب و روز به فکرمه💖 ....................................                                                .........................................................................  طلبکاره پولشو می خواد😎😁😂
بخوان صداش کنن سخته بعد احتمال داره مخفف کنن 

آره همیشه بهم میگن روژی

😂😂اسم خودمه ۱۸سالمه معنیش میشه روزگار 

😆😆😆ببخشید پس ❤💘

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

بله یک اسم زیبای کردی که اگه با همون تلفظ هم گفته بشه بسیار زیباتر هست

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
2706