2733
2734
عنوان

اونایی که تو خونه گل و گلدون دارن

1120 بازدید | 74 پست

خانما لطفا اگه میشه از خونه هاتون عکس بذارید . میخوام خونم رو پر از گل کنم ولی بنظرم دیگه جا ندارم ⁦☹️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

خوددت گل داری؟

عکس بزار

من تازه جابجاشدم تواین خونه

فعلا ی گل پتوس گرفتم یدونم قاشقی

منم دلم میخادخونمو پرگل کنم ولی مستاجرم تواثاث کشی خرااب میشه☹

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوددت گل داری؟ عکس بزار من تازه جابجاشدم تواین خونه فعلا ی گل پتوس گرفتم یدونم قاشقی منم دلم میخ ...

به حدی دل دردم که نمیتونم راه برم تاپیک زدم یکم سرم گرم بشه عکس ببینم .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من دارم ولی به خاطر کولر مجبور شدم همه رو توی اتاق پخت و تراس بزارم

میشه عکس بذاری ؟

2738
چنتا گلدون داری؟

نمیدونم دقیق یه استند دارم که فکر کنم ۶_۷ تا گلدون میخوره ده هم جاهای مختلف سالن گذاشتم

من پتوس و شفلرا و قاشقی و سانسوریا بلند و کوتاه و خرفه ای و خورشیدی دارم

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
نمیدونم دقیق یه استند دارم که فکر کنم ۶_۷ تا گلدون میخوره ده هم جاهای مختلف سالن گذاشتم

ماشالله پره گل خونت! دیگه چجور میخای پرکنی😃

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2706