2733
2739
عنوان

کار تو خونه سراغ دارین؟؟

341 بازدید | 29 پست

سلام خانومای گرامی.من دانشجوام بعد از عروسیم انتقالی گرفتم رفتم دانشگاه شهر شوهرم.الان با شوهرم ب مشکل خوردیم و میخوام طلاق بگیرم.برگشتم شهر خودم.پدرم زیاد اوضاع مالیش خوب نیس  میخوام توی خونه و ترجیحا با گوشی کاری انجام بدم.شما پیشنهادی دارین؟فقط بازاریابی محصولات نفیس نباشه.خیاطی و اینام بلد نیستم

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

هنوز لیسانسم رو نگرفتم و فکر نکنم بتونم ادامه بدم

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیاطی میتونی کلاس مجازی هاش رو شرکت کنی

یا هر هنری ک داری از طریق پیج اینستا آموزش بده فالورات زیاد شه بعدش چون فالو زیادی داری میان باهات تبادل میکنن بابت تبلیغ پول میگیری

لاحول ولا قوة الا بالله هو العلي العظيم🧿♥️
مهریه ات رو نمیگیری؟که باهاش بتونی امرار معاش کنی

مهریه نه.ولی خودم یه ۳ تومنی پول دارم

2738

انشاالله خدا كمكت كنه، مشكلت حل بشه طلاق نگيري، پيج بزن گل سر و اينجور چيزا درست كن، البته اشباع شده ولي خدا روزي رسونه توكل به خدا

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
منم یه هفته س طلاق گرفتم یه بچه شیرخوار دارم دانشجوام امتحان دارم میدم دنبال کاردرخونم😐😐

عزیزم چقدر سرت شلوغه

یکی مثل شماها رو میبینم انقدر پر از هدفین تو زندگی،کامل از خودم ناامید میشم

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
منم یه هفته س طلاق گرفتم یه بچه شیرخوار دارم دانشجوام امتحان دارم میدم دنبال کاردرخونم😐😐

متاسفم😔

انشالله خدا کمکت کنه

2706