2737
2739
دقیقا😂😂😂 من ک مشهدم امام رضا این اخریا دید ول کن نیستم داد یکی بهم😂

دقیقا خیلی جالبه من هم همینطوری بودم سالها در حسرتش بودم.  حتی ارزوکردم بخدا طرف نامزدشو طلاق بده منو بگیره. ( قبل ازدواجش عاشقش بودم ولی نشد بامن ازدواج کنه) در کمال ناباوری طلاق داد.  اصن من کاریشون نداشتم. فقط تودلم اینجوری میخواستم.  فقط شنیدم طلاق داده و چند سال بعد که از یه کشور دگه پاشد امد اینجا رفت بابامو از ی شهر دگه پیدا کرد و کلی زحمت کشید امد خواستگاریم و...  اخرش من خودم ردش کردم بایکی دیگه ازدواج کردم. هیچکی باورش نمیشد. خودمم نفهمیدم چرااین کاروکردم

فقط فهمیدم ارزویی که خیلی دیر بشه دیگه فایده نداره

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عاشق رقص کردی ام    

منممم

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
دقیقا خیلی جالبه من هم همینطوری بودم سالها در حسرتش بودم.  حتی ارزوکردم بخدا طرف نامزدشو طلاق ب ...

میفهممت منم واسم ی چی توهمین مایه ها پیش اومد ولی طرف مجردم بود اوضاشم خوب بود

ب قول شما اروز از زمانش رد بشه دیگه براورده شدنش فایده ای نداره

هرچیزی تو وقت خودش قشنگه البته بنظرم صلاحت تو این بوده با اون اقا ازدواج نکنی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

.بچه ک بودم دوس داشتم دستم بشکنه گچش بگیرن. کلاس هفتم بودم ازجایی افتادم دستم شکست یکماهو نیم دستم تو گچ بود

بعد ک این اتفاق برام افتاد انقد اذیت میشدمو ناراحت بودم باخودم میگفتم آخه این چه آرزویی بود ک من داشتم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
 .بچه ک بودم دوس داشتم دستم بشکنه گچش بگیرن. کلاس هفتم بودم ازجایی افتادم دستم شکست یکماهو نیم ...

عه من هنوزم ارزومه😂😂😂 ولی نشده هنو

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه
2706