2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ١٠ساله ك مناهلم تو تين ده سال هم خودم هم همسرم اشتباهات زيادي داشتيم ولي همديگرو بخشيديم تو ي برهه زماني ميخواستيم جدا شيم و يك سال دور از هم زندگي كرديم ولي بعدا برگشتيم و ب هم قول زندگي خوب رو داديم الان باردارم و بچه دومم تو راهه خدارو هزار مرتبه شكر راضيم ولي خودمو براي هر اتفاقي اماده كردم ك زمين نخورم اين دنيا همه چيز نشون ادم ميده 

خب خودت یکم بگواولش

من خودم سه ماه تو عقد بودم اللن 10ماهه ندیدم شوهرمو و تازه درخواست طلاق دادم خیلی اذیت شدم تو این سه ماه خیلییی بهم تهمت زد همیشه میگفت تو با کسه دیگه ای رابطه داری نمیزاشت برم بیرون از خونه و همیشه میگفت طلاق میخوام عروسی اینام حق نداشتم برم در کل خیلی اذیت شدم 

2738
خداروشکر ایشلا همیشه خوشحال باشی

ممنون ،من سختیامو کشیدم گلم هشت سال اول زندگیم پدرم دراومده ،کتک خوردم بد دلی دیدم ،نامردی و خیانت دیدم حسرت شادی مادرشدنم و ظلم خانواده شوهرم....اووووف

اما به لطف خدا تونستم زندگیمو جمع و جور کنم الان تقریبا ده ساله ارامشم بیشتر شده ،دو سال اخیر خیلی خیلی عالی شده الحمدولله

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
چی بگم خوب ولی یه وقتای مشکلاتم با شوهرم خیلی زیاد میسه وزیاد باهم دعوا میکنیم بعد ده سال هنوز درست ...

ببین سر مسایل بیخودی اصلا کل کل نکن عمرمون داره میگذره حیفه که با دلخوری و قهر و دعوا بگذره

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
من ١٠ساله ك مناهلم تو تين ده سال هم خودم هم همسرم اشتباهات زيادي داشتيم ولي همديگرو بخشيديم تو ي بره ...

واقعا درسته بنظر من وقتی دوطرف همدیگرو دوست داشته باشن همه چی درست میشه  اصن دیگه فکر نکن که بخواد اتفاق بدی بیفته  لذت ببر از دیدن بچها و زندگیت ایشال بچتم به خوشیو سالمی و پر برکت بدنیا بیاد عزیزم

من 18 سالمه سه سال پیش عقد کردم پارسال طلاق گرفتم ازدواج با ادمی ک نمیشناسیش و اشنایی باهاش نداری رو ...

چ کوچیک بودی منم میخواستن تواون سن بدن ولی 19ازدواج کردم که ای کاش نمیکردم این اتباو خودمم نفهمیدم چیشد  

من خودم سه ماه تو عقد بودم اللن 10ماهه ندیدم شوهرمو و تازه درخواست طلاق دادم خیلی اذیت شدم تو این سه ...

منم همه مشکلات تورو داشتم چون قبلا عاشق یکی بودم و اونم عاشق من بود اون متوجه شده بود و توهم این رو داشت ک من با اونم حتی خطم رو هم پرینت میگرفت ب جایی نمیرسید دوسش نداشتم و ب راحتی جدا شدم الانم شدیدا از زندگیم و  کسی ک تو زندگیمه راضیم

ممنون ،من سختیامو کشیدم گلم هشت سال اول زندگیم پدرم دراومده ،کتک خوردم بد دلی دیدم ،نامردی و خیانت د ...

افرین بهت عزیزم بالاخره نتیجه اوهمه سختی کشیدنت جواب داد♥

2706