2737
2739
عنوان

استرس دارم شوهرم میگه شاید کرونا گرفته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تست داده خواهرشوهرم پزشک هست میگه این تستاالکیه همه ی علائم کرونارووقتی داره بجزنفس تنگی حتماکرو ...

منم حدس میزنم کروناس ولی نگران نباشید فقط قرنطینه درست حسابی باشه.تا شما و بچها نگیرید ۲۰ روز حداقل 

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
گوارشی چ؟مثلا اسهال بی اشتهایی اینا

مگه بی اشتهایی هم علائمشه..؟؟

ن خداروشکر

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2731
منم حدس میزنم کروناس ولی نگران نباشید فقط قرنطینه درست حسابی باشه.تا شما و بچها نگیرید ۲۰ روز حداقل& ...

من وپسرم هیچ علائمی نداریم امکان داره ماهم‌مبتلاشده باشیم؟ازپنجشنبه ک یکم سرفه میکرد ازمون جداشد😔😔😔

من وپسرم هیچ علائمی نداریم امکان داره ماهم‌مبتلاشده باشیم؟ازپنجشنبه ک یکم سرفه میکرد ازمون جداشد😔😔 ...

سرفه هاش چطوره میسوزه گلوش یا نه؟تو خونه ماسک بزنید همتون .چون الان ک ویردس پخش بشه تو خونه ضد عفونی کردنش واویلاس...پدر من کرونا گرفت خیلی دقیق و مو ب مو همرو رعایت کزدیم توخونه ماسک داشتیم همش بابامم کلا تو یه اتاق مجزا بود هیچکس نگرفت ازش 

اره جدیدا بوده.شوهر دوستم فقط اسهال داره و ضعف پا کروناس

شوهر دوستتون ازمایش داده؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2738
سرفه هاش چطوره میسوزه گلوش یا نه؟تو خونه ماسک بزنید همتون .چون الان ک ویردس پخش بشه تو خونه ضد عفونی ...

فقط دوروزاول سرفه میکرد بدون اینکه گلوش دردکنه دل دردوتب فقط اذیتش میکنه.بنده خدا ازپنجشنبه گذاشت رفت ازخونه که مانگیریم نمسدونم حالادیرشده ماهم میگیریم یانه

فقط دوروزاول سرفه میکرد بدون اینکه گلوش دردکنه دل دردوتب فقط اذیتش میکنه.بنده خدا ازپنجشنبه گذاشت رف ...

خیلی سخته واقعا

رفته خونه مادرشوهرم یه واحدخالی هست اونجامیمونه

خبه پس وسایلشو توی خونه ضد عفونی کنید ..جاهایی ک دست زده و اینا سرویس بهداشتی مخصوصا نگرانم نباشبد اگ گرفنه باشید میانگین تا ۵ روز مشخص میکنه 

2706