2703
2553

سلام خانوما

امشب شوهرم اومدخونه میترسه ک کرونا گرفته باشه..منن استرس گرفتم..

خستگی و کوفتگی داره..منم حس میکنن بدنش یکن داغه..قبلنم داغ بود اما حس میکنم الان بیشتره

یعنی کروناست؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ بزن چهل سی بعدش کلید ۵ رو فشار بده کارشناس میاد رو خط

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2720
2714
دیگ‌چ علائمی داره .بویلیی و‌چشایی

بویایی و چشایی داره..

علائمش فقط کوفتگیه و خستگی..میگه دستمم درد میکنه

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
بویایی و چشایی داره.. علائمش فقط کوفتگیه و خستگی..میگه دستمم درد میکنه

فک‌نمیکنم کرونا باشه ب احتمال زیاد استرسیه...کوا دیدا سردرد شدید و علایم گوارشی هم داره مواظب باشید

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
شوهرمنم از پنجشنبه ست یکم سرفه داشت وتب الان ۶روزه سرفش خوب شده ولی همچنان تب ودل درد داره رفته تست ...

ازمایش داده منفی بوده؟؟؟؟

فک‌نمیکنم کرونا باشه ب احتمال زیاد استرسیه...کوا دیدا سردرد شدید و علایم گوارشی هم داره مواظب باشید

سردرد نداره

شوهرمن روزاول ودوم سردرد داشت الان بعضی وقتادل درد میگیره وتب خفیف میکنه ینی کروناس😣😣😣

شوهرمن روزاول ودوم سردرد داشت الان بعضی وقتادل درد میگیره وتب خفیف میکنه ینی کروناس😣😣😣

احتمالش کمه مگ نمیگید تست داده؟

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
2706