2733
2734
عنوان

چهارچوب داشتن

267 بازدید | 9 پست

سخت  گیری و اینکه حتما فرد مورد نظرت طبق معیارت باشه بد یا خوب؟ 

بعضی وقت ها فکر می کنم معیارهای من مال قصه هاس و همین باعث می شه به ازدواج فکر نکنم افرادی هم که تو زندگیم اومدن  گزینه های بدی نبودن ولی باب میل من هم صد در صد نبودن فردی که از هر نظر عالی باشه وجود نداره  مخصوصا ظاهر و اخلاق خیلی خیلی مهم برام ولی هر کسی یه بدی هایی داره   نمی گم هیچ کسیو دوست نداشتم اما هیچ وقت عشق تجربه نکردم  همه و همه فقط برای وقت گذروندن بودن اون کسی ام که خواستم جدی بگیرم چیزهایی دیدم که بدتر تو ذوقم خورد   من حتی به مدل غذا خوردن هم توجه می کنم

اما الان تمام تمرکزم بر خلاف کسای دیگه این که خودم فقط تغییر بدم و بهتر از قبل باشم و فکر می کنم این طرز فکر به ضرر خودم  چون ۲۷ سالم و دیگه ازدواج برام معنی نداره اصلا می گم مگه تو این زمونه ادم خوبم پیدا می شه

لطفا دوستان نظرات خودتونو بگید  🥰🙏🏻

اره عزیزم پیدا میشه به شرطی که قبول کنی همه ادما کنار خوبیاشون بدی هایی ام دارن 

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حدودی باهات موافقم 

خیلی بد و سخت شده  از تنها بودن هم می ترسم همش می گم وای نکنه تا اخر عمرم تنها بمونم 

انقدر که بچه دوست دارم شوهر دوست ندارم داشته باشم😕

2728

پیدا کردن آدمی که ۱۰۰٪ مطابق معیارات باشه تقریباً محاله، یکی که ۸۰-۷۰٪ اوکی بود قبول کن. سِنت بالا نیست برای ازدواج، من ۳۴ سالگی ازدواج کردم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
خیلی بد و سخت شده  از تنها بودن هم می ترسم همش می گم وای نکنه تا اخر عمرم تنها بمونم  انق ...

عزیزم هرچی سخت بگیری بدتر میگذره سعی کن قبول کنی همه ی آدما کامل نیستن همه درکنار خوبی هاشون صددرصد عیوب و نقص هایی دارن توقع تو باید از آدما کمتر کنی تنهایی خیلی سخته به چندسال بعدت فک کن که برای موقعیت هایی که داشتی افسوس میخوری

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
2738

سخت گیری خوبه ولی نه دیگه رو غذا خوردن طرف

رو طرز فکرش سخت گیری کن

چجوری فکر میکنه

نظرش راجب دنیا و زندگی کردن چیه

هدفی داره اصن

نظر شخصیه منه با کسی که انتخابش میکنین حداقل چند تا علاقه ی مشترک داشته باشین

علاقه فیلمش ورزشش اخباری که دوست داره 

مثلا موضوعی هست که حاضر شین راجبش با ذوق چند ساعت حرف بزنین 

اینا خیلی مهمه خیلی

سخت گیری خوبه ولی نه دیگه رو غذا خوردن طرف رو طرز فکرش سخت گیری کن چجوری فکر میکنه نظرش راجب دنیا ...

هر چیزی که شما تصورش رو کنید  با دقت نگاه می کنم

عاشق معشوق هایی که می بینیم زندگی نمی کنن 

هزار تا مشکل  تو زندگیشون هست 

همش تظاهر ۸۰ درصد طلاق ها مسائل که قبل ازدواج راجبش فکر نکردن من چون تو خانواده سختی زیاد کشیدم تحمل ندارم که چیزی ببینم