2737
2739

گرونه لامصب.من تا حالا استفاده نکردم

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
گرونه لامصب.من تا حالا استفاده نکردم

چطور عزیزم؟

اره خب یکم گرونه من تازگیا رفتم نمایندگی فروش 

میخواستم ببینم تا چ حد بقیه رضایت دارن از محصولا و خرید کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه کرم پودر شو چنتا از محصولاتش تو دیجی کالا نگاه کردم‌خیلییی گرون بودن گلی.ولی میگن‌خیلی کیفیت داره محصولاتشون

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2731
اخه کرم پودر شو چنتا از محصولاتش تو دیجی کالا نگاه کردم‌خیلییی گرون بودن گلی.ولی میگن‌خیلی کیفیت دار ...

قیماش خوبه به نظرم در مقایسه با محصولات خارجی 

هوایِ من شد هَوای تو                                             صدایِ من شد صدایتو 💞
2738

من ماسک مو و نرم کننده و .... رو دارم نرم کنندش اول مورو تو حموم زبر میکنه ولی بعد خشک کردن خیلی خوب میشه ماسکشم خب تا حالا برند دیگه نزدم ک نظر بدم ولی بوی خوبی داره 

قیماش خوبه به نظرم در مقایسه با محصولات خارجی 

میگن کیفیتش خیلی خوبه ولی من تا به حال استفاده نکردم شما استفاده کردی؟

2706