2737
2739
عنوان

خانواده ی روحی

| مشاهده متن کامل بحث + 6377 بازدید | 206 پست
کندالینی چیه؟ چیکار میکنه؟

کندالینی  Kundalini اصطلاحی است به زبان سنسکریت برای حالتی از بیداری روحی که انسان را قادر می سازد انرژی درونی اش را آزاد کند. 

فردی که از طریق بیداری کندالینی به روشنیدگی می‌رسد، ممکن است انتخاب کند که به فعالیت در زمینه‌های شفابخشی مشغول شود. این افراد تمایل بیشتری برای زندگی بر طبق خواست درونی (رسالت الهی شان) پیدا می‌کنند و این شاید منجر به تغییر شغل و حرفه‌شان شود. آن‌ها علاقه‌شان به مادیات را از دست می‌دهند و بخشنده تر می‌شوند. هم چنین کمتر صحبت می‌کنند و کلمات را با وضوع و عمق درونی بیشتری انتخاب می‌کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله. ما هم تحقیق کردیم و هم تجربه داریم. اما باز هم به خودتون بستگی داره که انجامش بدید یا نه. خودتو ...

عزیز کتاب معرفی کن در موردش من با کتاب راحتترم تا تو نت پیگیرش باشم

در مورد پاکسازی چاکراها هم اگه کتاب سراغ داری لطفا بگو

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
عزیز کتاب معرفی کن در موردش من با کتاب راحتترم تا تو نت پیگیرش باشم در مورد پاکسازی چاکراها هم اگه ...

من سایت ارنوشا رو پیشنهاد میکنم مطالب جامع و خیلی اموزنده ای داره 

در رابطه با پاکسازی چاکراها هم الان یک فایل براتون قرار میدم مطالعه کنید 🙏

جدیدا خیلی ها میرن سراغ سابلیمینال کاش یه توضیحی بدید که خطرناکه و نرن .چون اطلاعی در موردش ندارن

جدی میگی ؟

سابلیمینال چرا خطرناکه ؟

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2738
جدی میگی ؟ سابلیمینال چرا خطرناکه ؟

ببینید اینطور نیست که همه ساب ها خطرناک باشند. بخاطر همین تجربه افرادی که قبلن استفاده کردن از اون ساب خیلی مهمه. ترجیحن هم میگن ساب ایرانی گوش بدید که توی سایتا میفروشن. من ساب خارجی گوش دادم خطری هم نداشته و تاثیر مثبت هم دیدم ازش. این تجربه منه

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
2706