2733
2734
عنوان

تاملی در بازار سرمایه(بورس)

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 76 پست
من غشهد و حتوکا دارم فعلا منفی هستن بنظرت مثبت میشن تو چندماه یا اشتباه خریدم؟

هیچ سهمی دائما نزولی یا دائما صعودی نیست ...تومنفی ها صبر داشته باشید تا نتیجه ی خوب حاصل بشه...هرسهمی داشته باشید با دید بلند مدت حتما سود میکنید

این کانال مدیرش اقا میثم تحلیل میکنن فقط کافیه اسم سهمتون رو بگین کارشون درسته

@tahlilsahamebourse

امروز حدود یک میلیون و خورده ای جهت معامله فقط به حساب کارگزاری آگاه یه چند نفر واریز شده بود، شما ا ...

از این اتفاقا تو مفید هم افتاده بود بعد خودشون بدون اطلاع سهم ارزشمند مشتری رو فروختن و بدهیشون رو برداشتن 

حواستون باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=145878302] وغدیر سهم بنیادیه اصلا بهش نگاه نکن بذار کارخودشو بکنه ذوب هم یکم اذیت داره ا ...

عزیزم ممنوم‌شما لطف دارید منم تازه کارم ولی خیلی دارم تلاش میکنم که یادبگیرم 

اول از همه به همسرتون اعتماد کنید و بهش قوت قلب بدین تااسترس نداشته باشه و هیجانی سهم های ارزشمندشون رو نفروشن

دوم اینکه خیللللی سبد باارزشی دارید اما  بهشون توصیه کنید این حجم از تنوع سهم زیادهم جالب نیست بگید که به مرور سبدشون رو گلچین کنن و بلند مدت دست بهش نزنن چون تازه کار هم هستن اصلا نوسانگیری نکنن خدایی نکرده متضرر نشن 

وخارزم طلاااست کلی خبر توشه 

دارایکم عالیه 

وغدیر 

غگل 

وپارس 

فملی 

ذوب 

اینا خیلی بارزش هستن 

2728

لطفاً یه نگاهی به امضای منم بندازین ممنون

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi
از این اتفاقا تو مفید هم افتاده بود بعد خودشون بدون اطلاع سهم ارزشمند مشتری رو فروختن و بدهیشون رو ب ...

جدی؟؟؟؟؟ چرا الکی پول میریزن که همچین کاری بکنن

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2738
لطفا بگید چه کاریه؟

یه کار اینترنتی پاره وقت و فوق‌العاده است که سه جنبه خدماتی ، تبلیغاتی و درآمد زایی داره 

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi
لطفاً یه نگاهی به امضای منم بندازین ممنون

دیدم امضاتونو من قبلا ک پیگیر کارهای اینترنتی بودم با این شرکت و توسعه کد های ussdاشنا شدم 

اما کارسختی بود تبلیغاتش و قانع کردن ادما برای پیوستن به این شرکت 

کارشماهم هنینه دیگ درسته؟؟

حدود دوهفته س از ذوب و  یکهفته از بجهرم لعنتی تو ضررم.داغون شدم

سهمهای بارزشی هستن نگران نباش 

اشتباه شما فقط این بوده که بد موقع خرید کردین اما اشتباه دوم رو تکرار نکنید و توضررر سهم رو نفروشید

اصلاح برای قدرت گرفتن سهم لازمه

2706