2733
2734
عنوان

تاملی در بازار سرمایه(بورس)

678 بازدید | 76 پست

ماشالله همه از همه جا شاکی هستنیکی میگه دولت داره سر ملت رو کلاه میزارهیکی دیگه از هسته شکایت دارهیکی از حمایت نشدن سهام خرد و بالا رفتن یه کله سهام دولت شاکیهاز کانال‌های مختلف برای بنده در پیوی متن میفرستن که همه میگن بورس همش دستکاریهعزیزان بورس همینهاگر این مطالب رو میپذیرید پس میتونید در بورس کار کنیدتمامی مطالب بالا درست هست و با این وجود ما در بازار هستیم و با این همه ریسکی که همه میگن داریم در بازار کار میکنیممیگین دولت بازار رو دستکاری میکنه؟باشه منم قبول دارمولی دیگه این همه گریه و زاری ندارهبه جای شاکی بودن بشینید برای هر اتفاقی که میتونه در بازار بیوفته برنامه داشته باشیدمشکل ما اینه که فکر میکنیم بورس اگر صعودی میشه دیگه هیچوقت پایین نمیادبرید تمامی بازارهای جهانی و همچنین بورس خودمون رو از روز اول نگاه کنیدهیچوقت مستقیم نه بالا رفته و نه پایینوقتی زندگی بالا و پایین داره بورس که دیگه جای خود دارهجالبیش اینه که کل بازارهای مالی دنیا همینه و همه دارن به ایران گیر میدندر بازار فارکس همین کاری که دولت ایران داره انجام میده رو بانک‌های مرکزی انجام میدنکار معروفشون اینه که حد ضرر سهامدارها رو بزنن و بعد ادامه مسیر رو برندر ایران تازه دولت فهمیده که میتونه از این کارا بکنه و از بازار سود کنه در دنیا خیلی سال هست که اینجوری پول درمیارن دولت‌هافعلا دولت داره ناشیانه این کار رو میکنه ولی چند وقت دیگه از طریق ربات و کارگزاری‌ها به صورت حرفه‌ای اینکار رو خواهد کرد.پس بهش فکر نکنید و بدونید که این داستانها جزوی از بازار هست پس باید براش یک استراتژی بچینید که اگر هر اتفاقی بیوفته برای شما و سرمایتون مشکلی پیش نیادمهمترین کاری که میتونید بکنید اینه که با آموزش دیدن روی خودتون سرمایه گذاری کنیداینکه یه نفر از این سهم تعریف کرده یا یه استادی چی گفته یا یه کانالی اینجوری میگه رو بریزید دور شما اگر ضرر کنید نه اون نفر یا استاد یا کانال نمیاد ضرر شما رو جبران کنهاگر به کانالی وابسته هستید بدونید دیر یا زود از بورس میرید بیرونولی اگر خودتون یاد بگیرید دیگه توپ نمیتونه تکونتون بدهفقط بعد از آموزش دیدن و یادگیری یادتون نره که کجا بودید و دست بقیه به خصوص اطرافیان رو بگیرید سعی کنید حداقل در خانواده اون یه نفری باشید که همه میتونن بهش تکیه کنن و اگر دارید میرید بالا بقیه رو هم ببرید بالا با خودتونروی خودتون سرمایه‌گذاری کنید، تلاش کنید،شکست بخورید و کم نیارید، بدون شک به چیزی که میخواید میرسید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تااخر بخونید 🌷 موفق و پرسود باشید❤🌷

من هیچی از بورس نمیدونم و تازه میخوام سرمایه گذاری کنم میشه توضیح بدید یا کانال سراغ دارید

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2731

من امروز ونوین وغدیر و ذوب رو منفی خریدم،یکی بهم گفت چرا خریدی حالاحالاها منفی میخوری...از صبح اعصابم خرابه...بد کاری کردم یعنی؟

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
من امروز ونوین وغدیر و ذوب رو منفی خریدم،یکی بهم گفت چرا خریدی حالاحالاها منفی میخوری...از صبح اعصاب ...

با حرف کسی پیش نرید

الان بازار ریسکش زیاده ولی ان شاءالله زود میکنید

انرژی منفی به خودتون نرید

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
به نظر شما الان فرصت مناسبی برای ورود به بازار بورس هست؟ و اینکه سرمایه گذاری به صورت پله ای بهتره ی ...

کاملا مناسبه 

اهداف خوبی تااخرشهریور و تااخر سال برای بازار سرمایه پیش بینی شده 

تواین تورم اصلا نباید نقد باشید 

سرمایه گذاری موجب میشه که ارزش پولتون با تورم هم حفظ بشه 

پلکانی خرید کنید بهتره فقط مراقب باشید جا نمونید

2740

موافقم

بعضیا بدون هیچ اطلاعی هی میگن دولت میخواد پولتونو بخوره

یا بعضیا تا یه روز منفی میشه آه و ناله میکنن

من نمیدونم کی به اینا گفته بورس همیشه باید مثبت باشه😑

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
با حرف کسی پیش نرید الان بازار ریسکش زیاده ولی ان شاءالله زود میکنید انرژی منفی به خودتون نرید

یعنی خیلی رو این سه تا باید وایسم به نظرتون؟

بابا توروخدا یه خرده به منم کمک کنید هیچی بلد نیستم ..فقط امروز ثبت نام کردم و گفت فردا بدم دفتر پیشخوان...ثواب داره

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
من امروز ونوین وغدیر و ذوب رو منفی خریدم،یکی بهم گفت چرا خریدی حالاحالاها منفی میخوری...از صبح اعصاب ...

نگران نباش سهمای بهتر از اینام هستن ولی اینایی ک شما گرفتی ام خوبن مخصوصا ذوب اهداف خیلی بالایی داره تو میلن مدت ولی یکم اذیت میکنه

گاهی فقط خودت میدونی چقد اون ادم سابق نیستی...
بابا توروخدا یه خرده به منم کمک کنید هیچی بلد نیستم ..فقط امروز ثبت نام کردم و گفت فردا بدم دفتر پیش ...

چه کمکی؟سوالی دارید بپرسید 

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
نگران نباش سهمای بهتر از اینام هستن ولی اینایی ک شما گرفتی ام خوبن مخصوصا ذوب اهداف خیلی بالایی داره ...

انشاالله خوب باشن ،فعلا تا دو،سه ماه قصدم اینکه نگهشون دارن...بهترم هست درسته مثلا شستا،خودرو ...اما هرچی تو صف رفتم نرسید بهم شلوغن

چه کمکی؟سوالی دارید بپرسید 

از صفر تا صد هیچی نمیدونم عزیزم میشه درخواست رو قبول کنید

2706