2733
2739
عنوان

متخصص زنان خوب در تهرانپارس

157 بازدید | 8 پست

بچه ها توروخدا یکی بیاد یه دکتر خوب معرفی کنه دکتر خودم اصلا جواب واتساپ رو نمیده واسه هرچیزی که نمیشه رفت واسه ویزیت.من دوماهه باردارم نتونسته ۱۰ درصد حالت تهوع منو خوب کنه.به جای اینکه اون به من بگه چی مصرف کن من بهش میگم خانم دکتر فلان چیزو بخورم؟!!!!!

خواهشا کسی تبلیغ نکنه .حق الناسه.من میخوام جونمو در اختیار دکتر بزارم .یه ذره وجدان داشته باشید و تبلیغ نکنید. سرکارم تهرانپارسه و میخوام بعد سرکار برم

برو بیمارستان تهرانپارس دکتر زهرا توکل.. دختر منو اون به دنیا اورد خدا خیرش بده خیلی خوب بخیه زد تو نه ماه بارداریمم خیلی دقیق بود از ماه ۷ به من امپول ریه زد.. دیابت داشتم یه دکتر داخلی خوب بهم معرفی کرد

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم شماره موبایل منشیشو داده دکتر محمدی تا پیام میدم جواب میده

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731

دکتر گلشیرازی بین فلکه دوم و سوم ، کوچه 188.  شرقی رحمانی. از شنبه تا سه شنبه از ساعت 1 تا 8 هست. خیلی شلوغه. توی سایت دکتر دکتر نوبت اینترنتی بگیر. ولی دکترهای خوب سرشون شلوغه جواب واتساپ نمیدن. اینم نمیده. زیاد هم باید بشینی تا نوبتت بشه. اگه دنبال دکتری هستی که اینترنتی جواب بده چرا توی سایت دکتر ساینا نمیری.

الان منم همینطوریم ...افسرده شدم

ببین اسید معده ت خیلی فعال شده. بیسکوییت ساقه طلایی ببین میتونی بخوری، من با اون یه کم تهوع هم اروم میشه. معده نباید خالی بمونه. ابلیمو توی غذات نباشه. چیز ترش نخور. ادامس بجو جلوی تهوع رو میگیره ، نون سنگک هم خوبه تهوع رو بند میاره. 

2738