2737
2734

‏وقتی از این ماسکای پارچه‌ای خوشگل و رنگارنگ میزنید احتمال ابتلاتون میره بالا.

چون بچه‌ویروسای کرونا با دست نشونتون میدن و به بابا ننه‌شون میگن توروخدا این این😂

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

وقتی بابات داره دعوات میکنه ولی وسطش یه کلمه رو اشتباه میگه 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️من هیچی یادم نمیاد

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)
2728

ي مرده تونست نتونست😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

‏سوسیس شده کیلویی ۱۵۰ هزار تومن!

مگه با گربه پرشین درستش کردین؟

یه زمانی شونصدتا خشاب توی سینه‌ی آمیتا باچان خالی میشد و آخ نمی‌گفت ولی الان کرونا گرفته.

دوستان ماسک بزنید که قضیه جدیه

قبلا موقع فروش ماشین میگفتن ماشین خانم دکتر بوده، میرفته مطب

حالا میگن ماشین یک خانم معلمه گاهی اوقات که مدرسه باز بوده میرفته  😂😂‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌

2740

شغل کاشت ناخن تو دخترا 

همون اسنپ تو پسراس 😂

یه دکتر تو محله مون هست میری پیشش میگه فعلا این داروها رو برات می نویسم ولی بعدا حتما یه دکتر درست و حسابی برو

یعنی میخوام بگم تا این حد به خودشناسی رسیده‌😄

از بیکاری یه جاهایی از خونه رو داریم تمیز میکنیم که اصلا تو سند قید نشده بود 

خیر نبینی کرونا 

😂😂😂😂😂😂😂😂

سال، 99هم نامگذاری شد

سال دوری و دوستی 

😁😁😁😁😁😁😁😁

آقا رئیس جمهور امروز گفت:

از کرونا هم عبور میکنیم. 

اما نگفت افقی یا عمودی 

وقتی روحانی میگه نگران نباشید 

یاد مامانم می افتم که دمپایی به دست میگفت:

وایسا کاریت ندارم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

از بس تو خونه نشستم به خاطر قرنطینه واز ترس کرونا تازه فهمیدم 10سال پیش اونی که گچ بری کرده برای خونمون یکی از گل های سقفو ناقص زده 

کرونا بگیری اوستا گچ کار

😁😁😁😁😁😁😁😁

ساعت 8صبح پاشدم پسرم با یه کاسه تخمه نشسته جلو تلوزیون میگه :

با من حرف نزن سر کلاسم ؟! 

😃😃😃😃😃😃😃😃

خبر گذاری CNNتیتر زده که شهاب 4کیلومتری از کنار زمین رد میشه وبه زمین برخورد نمیکنه 

ولی من مطمئنم تا یه جاشو نماله به ایران رد نمیشه 

😀😀😀😀😀😀

میگن تو ایران ویروس و اینقدر آزاد گذاشتن خود ویروس تو شک افتاده نکنه توطئه ای تو کاره 

😆😆😆😆😆😆

ده روزه هرچی فال میگیرم میگه سفری در پیش داری 

والا با این وضعیتی که داریم فکر کنم منظورش سفر آخرته 

😁😁😁😁😁😁

کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو

😀😀😀😀😀😀

اوضاع مملکت داره به سمتی پیش میره که شب های جمعه اموات برای ما فاتحه میخوانند: 

شادی روح زنده ها 

الفاتحه...

😂😂😂😂😂😂

بفرست برای دوستات تا خنده ای بر لبانشان نقش ببندد...

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

باخالم اینا رفتیم شمال ﺗﻮ ﺟﺎﺩﻩ ﭼﺎﻟﻮﺱ

ﺩﻣﺎﻏمو ﺍﺯ ﺷﻴﺸﻪ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻛﺮﺩم ﺑﻴﺮﻭﻥ

ﻳﻪ ﻧﻔﺴﻰ ﺑﻜﺸم

بابام‌ تو ماشین خالم اینا بود زنگ زد بهم ﮔﻔﺘ:پسرم ﺁﺭﻧﺠﺘﻮ ﺑﺒﺮ ﺗﻮ, ﺧﻄﺮﻧﺎﻛﻪ 😐🤣

❤️

‏بابای من تو بورس نوسان گیری معکوس میکنه، تو ارزونی میفروشه تو گرونی میخره، خواستم بگم این سودایی که شما تو بورس می کنید پولای بابای منه

خیالم راحت باشه؟؟ چیزی دیگه نمونده؟ 😐

زیاد سیاسیش نکن نترکی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
زیاد سیاسیش نکن نترکی

👍🤕😬🤓