2733
2734
عنوان

خانما کسی پای مرغ خورده؟؟؟؟ خوشمزه اس بنظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 109 پست

والا من فقط سوپشو دیدم اونم برا بچه ها تو قرمه ودلمه وقیمه رو فقط نی نی سایت دیدم تازه کبابشمگفتن اخه هیچی نداره همش پوست ولی وقتی میجوشونی ابش خاصیت داره برا سوپ

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا من فقط سوپشو دیدم اونم برا بچه ها تو قرمه ودلمه وقیمه رو فقط نی نی سایت دیدم تازه کبابشمگفتن اخ ...

ببین اول ابپزش کن بعد سرخش کن رب بزن نمک فلفل پیاز داغ یکم اب بریز بذار بپزه ببین چی میشه اصن عاشقش میشی😋

مرغ ماشینی نه تنها خاصیت نداره بلکه همش ضرره نخورید ما نزدیک دوسال دگ مرغ نمیخریم و نمیخوریم 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
یعنی میشینید ناخناشو میگیرین/؟ وای خدااا     یعنی اون آبش تاثیری توی مزه قرمه سبزی نداره؟

خخ آره خب ناخن هاش رو من قیچی میکنم خخخخخ

خیلی سخته این مرحله خخخخ

ولی می ارزه به مزه اش،،،وای دلم خواست ،،،

اقاییییییییییی😉😉😉😉😉😉😉 فداییییییییییییی داری غبغبت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ژووووون ژووووننننن تو هم از خودمونی طوطی جون

چش ماییییییییی😍😍😍😍😂

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
چطوری تو غذاشون اضافه میکنید؟ مثلا چه غذاهایی

میذارم با هویج و پیاز و جعفری و سیر و گشنیز پنج یا ۶ ساعت میپزه آبشو جدا میکنم تو غذاهامون میریزم ... پاهارو هم میلم بکشه نمک نیزنم تو پیاز داغ تفت میدم نوش جونش میکنم 😊

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
مثلن چه غذاهایی؟مطمئنی کلسسیم داره؟

مثل دمی گوجه و غذاهایی که مرغ و گوشت نمیخوان

مطمئنم از کلسیمش

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...