2737
2739
عنوان

خانما کسی پای مرغ خورده؟؟؟؟ خوشمزه اس بنظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس یعنی پای زنمو میخواین بخورین؟؟؟؟ مگه میذارررم؟؟؟

🤣

من نمیخورم والله

منو نزن😉

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
ببین من کلا خودم ادم بد دلیم یعنی کله پاچه و این جور چیزا رو از چند کیلومتریشم رد نمیشدم امااااا ک ...

آخه من خیلی میترسم از اونطرف اطرافیانم باشوخی میخوان ترس منو بریزن 😀😀😀😀😀

من عصارشو درست کردم تو غذاهامون مخصوصا غذاهای دختر میریزم به شدددت خاصیت داره 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738
من امروز تو دلمه ریختم طعمشو عالی کرد

من دگ اون آدم سابق نمیشم 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
یعنی چی؟چخبره امروز اینجا

یک عددد  مادر مرده از عکس های  مثب بالای سی سال  میزاره 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

فقط اونایی که میگن خوردیم !!!

ابشو دیدم بریزن تو یه سری عذا خود پا رو ندیدم کسی بخوره قیافش خیلی چندشه چطور میخورین واقعا🤔

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
 آخه من خیلی میترسم از اونطرف اطرافیانم باشوخی میخوان ترس منو بریزن 😀😀😀😀😀

خوب بگو اینطوری بدتر بدت میاد بهشون

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!

من مامانم واسه استخوناش باید مصرف میکرد ولی خودش چندشش میشد

منم واسش خریدم تمیز کردم خرد کردم ریختم تو قابلمه گذاشتم حسابی پخت جوری که له شده بود بعد از صافی رد کردم که استخوناش و پوستش جدا بشه ابش رو بسته بندی کردم دادم بهش میریخت تو خورشت و سوپ و...

اینجوری اصلا متوجه مزه اش نمیشی

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

زن داداش کوچیکم خونه ما میومد وای نه چه چندش اینا چیه وای عووق ای

ی سری خونه ما بود با شوهرش پلو و ماهی سرخ شده میخوردن 

به خدا قسم کله ماهی میجوید🙄☝️

پا مرغ خره فقط کله ماهی 😕✋

افاده ای نشویم لدفن 😁✋

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2706