2733
2734
عنوان

۲۶ سالگی و ترس از دندونپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر منم با 30 سال سن میترسه میگه درد و میکشم ولی دندون نمی کشم 

زن‌منم‌میگه درد دندون تحمل میکنب طاقت درد کشیدن نداری

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
2731

عزیزم نترس منم 25 سالمه به حدی ترس از دندونپزشکی داشتم که پام میرسید تو دندونپزشکی بالا میاوردم 3تا دندون پوسیده داشتم که میترسیدم درستشون کنم تا پارسال که دندونم شکست شوهرم به زور منو برد به دکتر گفتم میترسم کلی باهام حرف زد وگفت اگه درد زیادی داشتی بی خیال شو ولی همون جلسه اول اذیت شدم بعدش خیلی برام عادی شد

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
احتمالا با سیستم میاد و هی میترکه و دوبارع کاربری جدید😒😒😒😒 تفف بهش

نکنه وقیحه؟

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2740
وقیح حرمت داره اون عکس کاربرا رو میداشت نه لختی و نه خاک برسری😂😂😂

تازه همونم بدبخت میگه دیگه برنمیدارم 

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

اولین‌بار واسه سربازی رفتم دندونم درست کنم دستیار دکتر رفت بیحسی بکشه تو سرنگ‌ فکر کردم با همون سر سوزن بلند میخاد لثه بیحس کنه یهو زدم  مچ دستش گرفتم از ترس ول نمیکردم😂 زنه  چقدر فحشم داد میگفت بیشعور دستم‌شکست بعد دیدم سوزم کوچیک گذاشت خیلی ضایع شدم

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند