2737
2734
عنوان

خانوما یه سوال🙈 شماها با موی سینه ی شوهراتون مشکل دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12726 بازدید | 100 پست
حالا شاید یه کشک انلاین باشه بش برمیخوره گناه داره😐😂

😁😁😁🤯🤣

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط میگه بزنم یا نه هی میپرسه😂 من خودم اوکیم برام مهم نیست

صبر کن دوبار پیشش بخوابی بعد ازین حرفا بزنین 😄

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2731
الان همه ورزشکار و بدنساز هستن و اصلا یه مو پیدا نمیکنی 😐دقیقا بر عکس دخترا شدن🙄😂

محمد علی فردینن بعضیامم🤭

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2738
مردیم که داشته باشه پشمه    

خب مردا هیچ وقت ..... نیستن یا کشکن یا پشمن 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

خانومای ک شوهراشون مو سینه دارن وقتی  حرصین اوتا رو بکنین اونقدر درد داره ها من شوهرمو میکنم  انقدر داد میزنه

2706