2733
2734
عنوان

بچهاااااا

184 بازدید | 33 پست

اگ شوهرتون یا نامزدتون یهو بگه رو حجاب بینهایت حساسه حتی ی دونه مو نباید دیده بشه بعد عاشقشم باشید ولی به حجاب اعتقاد نداشته باشید چیکار میکنید😭

هیچی کلا میرم تو لاک کسی نبینه 😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم  اصلن  اعتقاد ندارم ب حجاب  ولی  شوهرم      بشدت مذهبی ان خانوادش طلبس

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد

چیز غیر منطقی و غیر شرعی که نخواسته خدا خیرش بده من بودم قبول میکردم چون عاسقشم اما اگه میگفت مثلا از فردا بی حجاب باش یا کوتاه بپوش نفسمم بهش بند باشه ترکش میکنم

تا خدا با من است زمانه با من است .