2733
2734
عنوان

بنظرتون کرونا دارم ؟

147 بازدید | 10 پست

سلام بخاطر دلایلی چند روزی همش جایی بودم که ادمای جورواجور میومدن و میرفتن البته ماسک و اینا رو رعایت میکردم ولی دیگه چه فایده الان که مراسم تموم شده اومدیم خونه حالا سرفه خشک دارم که قبلنم داشته بودم بخاطر حساسیتم خب حس بویایی و چشاییمم خوبه همه ی بو هارو حس میکنم ولی گاودرد ندارم تو گلوم میخاره سرفه میکنم بعدش خلتم دارم ولی سرفم خشکه ابریزش و عطسه هم یکمی دارم اونم بازم حساسیتش بوده قبلا دیگه دیروز سردرد داشتم دیگه قطع شد بدن دردم ندارم اگه هستم حس نمیکنم  راستی تب پیشونی چه حد باید گرم باشه چطور بفمم تب دارم ؟

دقیقا مثه الان منی ان شاالله همون حساسیت همیشگیه 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نه کرونا نداری

سردردت از خستگی و استرس بوده

دمای بدن رو فقط با تب سنج که همه داروخانه ها هم دارن باید گرفت، حتما و حتما و حتما همیشه و حتی در زمانی که دیگه کرونا هم نیست توی خونه داشته باشید، 

ولی برای احتیاط هر روز ۳مرتبه خودتو چک کن و اگه دیدی آلرژی نیست  و خدای نکرده اگه تب کردی یا تنگی نفس داری یا لسهال و استفراغ حتما مراجعه کن

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
ایشالا پس من برم یه تلفست بخورم ببنم رفع نمیشه

اره عزیزم منم یه انتی هیستامین میخورم بهترمیشه

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

منم سر درد دارم و گلو درد چند روزه😟

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
2740
ایشالا پس من برم یه تلفست بخورم ببنم رفع نمیشه

یه سوپ مقوی درست کن بخور استراحت زیاد لبنیاتم نخور امیدوارم خوب بشی،اگرم کرونا بود خودت رو نباز فامیل و دوستان اطراف من هرکی گرفته بدون بستری خونه خوب شده

ممنون بهترینم نه همون سرفست دیگه 

فعلا غذاهای طبع سرد نخور مثل دوغ و گوشت گوساله 

غذاهای شیرین هم همینطور

برای سرفه ت آب نمک غرغره کن و قطره بینی توی هر دو بینی ت بچکون بینیتو مدام مرطوب نگهدار سرفه ت بهتر میشه

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒