2733
2739
عنوان

زایمان

308 بازدید | 47 پست

سلام دوستان من چن روزه دیگه زایمان سزارین دارم توصیه چیزی اگه هست ممنون میشم راهنماییم کنین.

بیمارستانای تبریز ملاقات میزارن کسی بیاد خیلی استرس دارم به خانواده ها سپردیم کسی نیادهاا

الله نه اولدوردون نه گولدوردون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس چی داری؟ منم تصمیم دارم سز بشم

توبعضی تاپیکا خوندم چن نفر کامل بی حس نشده بودن دکترم شروع به کار کرده ایناهم هی جیغ وداد کشیدن 

میگم نکنه همچین اتفاقی برا منم بیفته😑

2728
مایعات گرم بعد زایمان برا خونریزی و از بین رفتن بیحسی شنیدم خوبه

وای تو این گرما مایعات گرم خوردن نمی چسبه ولی دیگه چاره نیست

ممنون گلم❤

2738
توبعضی تاپیکا خوندم چن نفر کامل بی حس نشده بودن دکترم شروع به کار کرده ایناهم هی جیغ وداد کشیدن  ...

نترس، بی حسی رو که میزنن قبل از برش حتما با مریض چک میکنن که حس نداشته باشه.هیچ دردی حس نمی‌کنی

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

وای چ استرسی گرفتم‌منم میخوام سز بشم ولی میترسم .. دیشب خواب دیدم دکترم میخواد سزارسنم کنه داره بهم امپول بی حسی میزنه🤣

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
نترس، بی حسی رو که میزنن قبل از برش حتما با مریض چک میکنن که حس نداشته باشه.هیچ دردی حس نمی‌کنی

مرسی گلم ان شالله که زایمانم راحت باشه❤

منم ۳۱سزارین دارم...از تجربه اولی مبگم یکی دو روز مونده ب علم غذا کمتر بخور...بعد موقعی عمل شدی مایعات زیاد بخور...و توخونه جای عملتو نزار عری کنه ک عبونی شه...برا منم دعا کن

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

گلم مدوم بيمارستان تبريز عمل داري؟ايشالا هفت مرداد منم با دكتر منظمي بيمارستان شفا عمل دارم

منم يكم استرس دارم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
وای چ استرسی گرفتم‌منم میخوام سز بشم ولی میترسم .. دیشب خواب دیدم دکترم میخواد سزارسنم کنه داره بهم ...

وای تو دیگه به خودت استرس نده من تاپیک زدم خیالم راحت شه روحیه بگیرم

شما از سوند و امپول بی حسی نمی ترسی؟😑

نه.نمیدونم ولی فک کنم به زایمان طبیعی بی ارزه.

اگه به  اختیار من باشه دوست دارم بیهوشی باشه تا بی حسی.

عزیزم لطفا اگه از سزارینت راضی بودی یا خدای نکرده مشکلی بود که مطمئنم نمیشه به منم بگو.

چون من شدیدا درگیر این موضوعم که سزارین اختیاری بشم یا نه

2706