2737
2739
عنوان

مامانا کمک دخترم ۹ ماهشه

60 بازدید | 8 پست

جدیدا وقتی میخوام غذا بدم محکم دهنش میبنده و با هزار ترفند باز باز نمیکنه شعر میخونم بازی میکنم حواسش پرت میکنم انگار نه انگار اول اینطور نبود یکی دوبار دیگه بروز غذاشو ریختم دهنش نمیدونم جایی بودم قشنگ میخورد بعدش دیگه اینطور نشد نمیدونم چشم خورده یا نه 

کمکی چیزی بلدین ممنون میشم بگین 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

یعنی الان اینطوره و تاهمیشه تا بزرگ شه بد غذا میشه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بزار حسابی گرسنه بشه. و هیچی زوری بهش نده. تو کاسه براش غذا بزار و بزار خودش بخوره. حتی اگه کثیف کاری کنه. اهمیت نده. حتی اگه دو قاشق هم بخوره کافیه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزار حسابی گرسنه بشه. و هیچی زوری بهش نده. تو کاسه براش غذا بزار و بزار خودش بخوره. حتی اگه کثیف کار ...

مرسی عزیزم فقط میترسم دیگه یادبگیره دهنش ببنده و دیگه ازون بچه ها بشه ک بدغذان

نگران نباش عزیزم دختر منم غذا نمیخورد از شیر که گرفتمش خیلی بهتر غذاشو میخوره

اخه تازه ۳و۴ روزه اینطور شده دهنش محکم میبنده اصلا ی وضعی یادگرفته ب اختیار خودش بخوره

اخه تازه ۳و۴ روزه اینطور شده دهنش محکم میبنده اصلا ی وضعی یادگرفته ب اختیار خودش بخوره

دختر منم دهنشو باز نمی کرد گاهی میجوید میریخت بیرون ولی خدا رو شکر الان خیلی خوب شده شما هم نگران نباش درست میشه

مرسی عزیزم فقط میترسم دیگه یادبگیره دهنش ببنده و دیگه ازون بچه ها بشه ک بدغذان

شما استرس نداشته باشه و برنامه ی غذاییشو هم تنظیم کن. فاصله ی بین شیر و غذاشو بیشتر کن. و بزار خودش غذا بخوره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
شما استرس نداشته باشه و برنامه ی غذاییشو هم تنظیم کن. فاصله ی بین شیر و غذاشو بیشتر کن. و بزار خودش ...

مرسی عزیزم اره شاید فاصلش کم شده مرسی از یاداوری امتحان میکنم