2733
2739

سلام.

من دیشب خواب دیدم که یه جایی بودم که همه میگفتن اینجا  مِنا ست همه داشتن راجب یه نفرکه خیلی باهام بدکرد حرف میزدن ازیه اقاپرسیدم برااون یه نفرچیشذه که همه راجبش حرف میزنن اون مرده هم گفت که اون شخص برای همیشه رفته 😔 وقتی پاشدم حالم یجوری بود بعدش شنیدم که اون یه نفر دیشب تموم کرده ومرده😔 همیشه فک میکردم بامردنش خوشحال میشم چون خیلی عذابم داد ولی الان یجوریم تاحالا همچین خوابی ندیده بودم که واقعی بشه.(اون شخص همسرسابقم بودکه بهم خیانت کرده بود وازش جداشده بودم)

خدایاشکرت

اره فقط یه بار

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم بگم حلالش کن چون خودم شخصا حلال نمیکنم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731
2738

دوماهه بارداربودم خواب دیدم گوشوارم ازگوشم افتاد گم شد اونروز شوهرم یه سری ازطلاهاموبرده بود بفروشه همشون گم شد اول بعد بامادرم رفتن جاهایی ک اونروز رفته بود پرسوجو کردن طلاها ازبانک پیداشد همشون بجز لنگ گوشوارم😭انقد سنگین بود هنوز چشمم پی اشه

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
2706