2737
2739
عنوان

جمعه امتحان تیزهوشان دارم لطفا کمکم کنیدددد

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 80 پست
میرم هفتم 😂😂

اینجا چکار میکنی آخه بچه

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از رو بیکاری 😂😂😂

آخه عزیزم اینجا راجب همه چی حرف میزنن مناسب سن شما که نیست

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
از رو بیکاری 😂😂😂

چرا کلاس ثبت نام نمیکنید؟

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704

دختر من همسن شما هست. استرس نداشته باش الانم به جای اینکه وقتت رو اینجا تلف کنی برو تست بزن. زمان زیادی نداری فقط تستهای سرعت و دقت بزن. نمونه سوالات پارسال رو دانلود کن و بزن. حتی استراحت کردن هم بهتر از توی این سایت بودن هست. 

2738
قبول بشی نری؟ کی گفته شاهد بهتر از تیزهوشانه؟     اگه قبول شدی باید خودتو واسه یه رقابت ع ...

نمیگن شاهد از تیزهوشان بهتره فقط میگن درس خوندن میشه کار اصلیت که فکر نکنم من حوصله داشته باشم  بیشتر از نصف روز رو پشت کتاب دفتر بشینم ....

چرا کلاس ثبت نام نمیکنید؟

بخدا من 20 سالمه بازم حس میکنم سنم کمه ک اومدم تو این سایت  

بخدا من 20 سالمه بازم حس میکنم سنم کمه ک اومدم تو این سایت    

والا یخدا خوش بحال مادرای بیخیالشون

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
2706