2737
2734
عنوان

قالی بافی

| مشاهده متن کامل بحث + 7722 بازدید | 69 پست
اره خوبه اینجوری بعدها که سرت خلوت تر شد سرگرمی هم محسوب میشه

شما نمیدونین مواد اولیه اش چقدره قیمتش؟

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
یدونه و ان یکاد...بافتم یکی هم دارم منظره میبافم

خوشبحالتون منم دلم میخواد یاد بگیرم شما واسه درامد زایی کار میکنی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره راست میگی من میخوام یه حرفه ای یاد بگیرم که واسه دخترم هم بعدا خوب باشه فقط هم کار خونگی با ...

خوبه جدا از سختیاش...سرگرم کنندس به قول شما یه حرفست که واسه خانمایی که شاغل نیستن خوبه

2731
خوشبحالتون منم دلم میخواد یاد بگیرم شما واسه درامد زایی کار میکنی؟

ان شاءالله شما هم یاد میگیرید...من مطمئنم علاقه دارید یاد گرفتنش اصلا چیز پیچیده ای نیست...نه واسه سرگرمی حیفم میاد بفروشم خخخ 

شما چند وقته قالی میبافی؟ کار خوبیه؟ سختیش زیاده؟

خیلییوقته ته اصلا نم ارزه مطمعنمم یه هفته نشده بیزار میشی

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه
خوبه جدا از سختیاش...سرگرم کنندس به قول شما یه حرفست که واسه خانمایی که شاغل نیستن خوبه

اره من شاغل نیستم با اینکه تحصیل کرده ام 

امامیخوام یه حرفه یاد بگیرم واسه بعد که بچه هام بزرگ شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خیلییوقته ته اصلا نم ارزه مطمعنمم یه هفته نشده بیزار میشی

واقعا؟ چرا ؟

به خاطر سختیش؟ وای من چقدر ذوق داشتم که برم سمتش اگه اینجوریه که نرم بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قالی بافی سخت نیست. کنار کسی که کارش اینه بشینی زود یاد مگیری. نقشه خونیش کمی قلق داره ولی اونم باز خیلی سخت نیست.

ولی قالی باقتن تنهایی کمی خسته کننده هست. البته خستگی قالی بافی فقط خستگی جسمیه و اصلا روح و روان و فکر آدم درگیر نمیشه.

در ضمن قالی و قالیچه یه جای جدا میخواد چون چون دارش بزرگه و خاک و پرز نخ داره.

درآمدش هم نمیشه بگی زیاده ولی خوب بد نیست. ولی یه جورایی قلکه دیگه چون پولش آخر سر یکجا میاد دستت.

در کل اگه جای خوبی توی خونت داری و حوصله بد نیست.

بستگی داره چه اندازه بخوای تابلو فرش ببافی کوچیک یا بزرگ جنس نخات چی باشه ....ابریشم هم که از همشون ...

من فکر میکنم تابلو فرش بهتر و به صرفه تر دربیاد اره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟ چرا ؟ به خاطر سختیش؟ وای من چقدر ذوق داشتم که برم سمتش اگه اینجوریه که نرم بهتره

ببین کلا هفت ماه وقت میزاری روش یا یه سال ولی همش تکراری هر روز باید یه کاریو انجام بدی اگه کار اولت هم باشه بیستر زمان میبره 

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه
واقعا؟ چرا ؟ به خاطر سختیش؟ وای من چقدر ذوق داشتم که برم سمتش اگه اینجوریه که نرم بهتره

نترس خب علاقه ها متفاوته اگر مانعی نسیت برو یاد بگیر یدونه کوچیک بباف اگه خوشت نمیومد اونو تمام کردی دیگه نباف...من علاقه داشتم رفتم یاد گرفتم بااینکه سخته و بعضی وقتا خسته میشم ولی حاضرم سومیشم بیارم

من فکر میکنم تابلو فرش بهتر و به صرفه تر دربیاد اره؟

اره فرشای بزرگ که اصلا تنها بخوای ببافی هم پول میخواد هم جا میخواد هم صبر فرااااوان تا تمامم بشه دخترت بزرگ شده برا جهازش باید بدی

2706